Hij heeft tot zijn 4e ongeveer lang haar gehad. Op zijn langst kwam het net tot over zijn schouderbladen. Toen maakte ik vaak in blokken verdeelde staartjes die ik heel mooi in pijpekrullen kon draaien. Met stijl haar is het denk ik ook moeilijker om het mooi lang te laten. Waarom zijn haar eraf? Ik was zat van de strijd om zijn haar te kunnen kammen! Nu het kort is, is het gewoon makkelijker, maar ik vind het soms nog wel jammer hoor.
LovelyDK, zoals bij jou zoontje vind ik leuk voor een jongen!! Wie weet als we hier nog eens een zoon krijgen
de oudste had wat krulletjes en toen werd er tegen mij gezegd "wat een mooi meisje"ben daarna naar de kapper gegaan hier had ik geen zin aan, dus nu 2 jongens met korte kapsels ps mooie foto's voorbij zien komen
Ik vind (half) lang haar ook superleuk bij jongetjes. Mijn zoontje heeft alleen erg stijl haar, dat maakt het soms lastig, wordt gauw een beetje slordig. Dk: hoe zit het bij jouw zoontje aan de voorkant, zijn pony zeg maar. Want die lengte vind ik erg leuk.
Ik vind het wel mooi hoor, vooral met een bos krullen! @Irisje wat een stoer ventje..en coole namen heb je ook voor je kids! @Gwen, ook supercute!