Ons zoontje boert sinds een paar dagen bijna niet meer na de fles. Daarentegen spuugt hij nu wel meer. Logisch denk ik zo, omdat die boer toch in de weg zit vermoed ik... Regelmatig stop ik tussendoor met de fles om hem te laten boeren, maar dan komt er niets. Na 5 minuten ga ik toch maar verder met de fles geven en als de fles op is, zit ik nog 10 tot 15 minuten met hem rechtop, maar er komt gewoon géén boer, of een heeel kleintje. De eerste dagen kon hij enorme boeren laten, dus snap het niet zo goed. We geven hem al infacol, om te zorgen dat de gassen beter zijn lichaam kunnen verlaten, maar dat lijkt alleen te helpen in de vorm van scheetjes. Pff... hebben jullie tips om te zorgen dat hij goed kan boeren of minstens een klein boertje laat horen? Als ik hem neerleg begint hij wel vaak een beetje te jengelen, wat voor mij aangeeft dat het toch niet lekker zit in zijn buikje...
Helpt het niet om hem een minuut of 20 omhoog te houden en een beetje te wiegen (niet te gek natuurlijk, anders spuugt hij meteen alles uit)? Hielp bij Fiene toen heel goed!
Beetje schudden/ wiegen helpt hier beter dan op de rug kloppen! Maar mn dochter boert ook niet altijd na de voeding hoor. Wel heeft ze heeeeel regelmatig de hik. Heb dan liever oo een dikke boer, die hik is zo vervelend, ze kan er niet va slapen. Ik gebruik trouwens ook infacol en ze laat ook heel veel scheetjes. Waarschijnlijk verlaat de lucht dan vooral via de achterkant. Maar wel vervelend als je zoontje daardoor meer spuugt!
Ik probeer inderdaad ook van alles. Wiegen, schudden, klopjes op de rug, wrijven... Maar vanmorgen een enorme boer!! Dat je daar zo blij mee kan zijn he... Misschien dat die infacol inderdaad de lucht meer langs de onderkant laat verdwijnen dan?
hier werkte het beste: hand in het kruis, buikje tegen pols laten rusten, iets voorover houden en een beetje wiegen of schudden.
Bij ons hielp het ook om haar even op haar rug te leggen en dan na een paar minuten weer oppakken. Soms begon ze zelf al te piepen en als ik haar dan weer optilde lukte het alsnog. Doe je de infacol op een theelepeltje of door de fles? Soms wil het beter werken als je het op een theelepeltje doet dan krijgen ze meteen al wat meer binnen. Je kunt nog Sab Simplex overwegen dat is bij sommige apotheken te koop en voordeliger via internet: St. Josef Apotheke - Sab Simplex Je hebt het zeer snel in huis! Succes!
Wij doen de infacol door de fles, kan ook wel een theelepeltje proberen. Misschien gaat dat beter. Zal zo ook eens kijken voor die sab simplex. Dank je wel voor de tips!
Infacol en Sab Simplex hebben precies hetzelfde werkzame bestanddeel: dimeticon/simeticon, een siliconenverbinding. Aeropax heeft ook precies hetzelfde werkzame bestanddeel. En Prioderm ook (maar dat smeer je dan weer in je haar). Overigens, de werking is nooit wetenschappelijk aangetoond en het gebruik is wat omstreden.
Zoontje hier kon alleen maar boeren als je zijn rug rechtte. Dus niet in elkaar gedopen/gezakt zitten laten boeren. Wij tilden hemm wat op en daar kwam een grote boer die in de weg zat. Mss beebje tegen je aanhouden zodat jullie buik aan buik zitten zeg maar.En dan wrijven van onder naar boven en andersom over de rug.Zodat de rug gewoon recht is en niet in elkaar gedoken zit. Zelfde idee als je je kindje optilt onder de armen maar zonder het kintje te ondersteunen zeg maar.Dat hij wat hangt in je armen zo uitgerekt houden.Maar dan tegen je aan. Ging hier perfect. Zelfs nu gaat zoontje na het eten even uitrekken zelf om er eentje te laten hihi.kan het nog niet in elkaar gedoken.
ik houd hem altijd tegen mn aan rechtop en dan met zn hoofd bij mn schouder en even kloppen en wrijven op zn rug.
Wat iemand anders al zei, even op het ruggetje, langzaam terug rechtop en buuuurrrrp. Of op het buikje leggen, dan boert die van mij ook vaak.