Hoi meiden! Met de kerstdagen heb ik een AB kuur gehad ivm urineweginfectie, in verband met de zwangerschap kreeg ik nitrofurantoine. Afgesproken met de assistente om na de ABkuur van een week weer urine te laten testen. Nu was ik dat straal vergeten en moest vandaag toch langs ze dus ik heb maar direct een plasje meegenomen. Nu blijk ik toch nogsteeds ( Of alweer, maarja de test was erg duidelijk! ) een blaasontsteking te hebben... Ze vroeg me wat ik wou, direct weer AB proberen, of eerst de kweek afwachten? Ik heb gekozen voor eerst de kweek af te wachten, maar dit duurt natuurlijk weer 5 werkdagen dus errug lang. Wie heeft er hier nogmeer ervaring met een langdurige urineweginfectie? Wat hielp bij jullie?
altijd fijn als je een reactie krijgt ik had voor mijn zwangerschap er altijd last van.. maar ik mocht geen kuur meer ivm mijn nieren (weet niet zeker of het voor mijn nieren was meer:S) maar dan moest ik een inwendig onderzoek dus ik dronk gewoon heel veel goed uit plassen en eet veel paprika weet niet meer waarom maar dat zit wat in waardoor je minder kans hebt op een infectie en nu (even afkloppen) heb ik al dik een jaar nergens meer last van succes
katoen ondergoed maakt voor mij veel uit en geen strings. En natuurlijk elke dag cranberry sap of tabletten, veel drinken en meteen na seks plassen. Hoge dosis (1000mg) vit C (maakt je urine zuur en minder gunstig voor bacteriën)
bij mijn vorige zwangerschap heb ik de ene blaasontsteking na de andere gehad. Redelijk wat antibioticum moeten nemen. Maar een soort dat niet schadelijk is voor de baby. Beter dat dan ermee blijven lopen natuurlijk
Ik ben nu 22 weken zwanger van mijn tweede kind. Ik had met drie maanden zwangerschap een urineweginfectie, maar die is gelukkig na één kuur verdwenen. Echter bij mijn eerste zwangerschap heb ik bijna 5 maanden lang onafgebroken urineweginfectie gehad. Het begon met 4 maanden zwangerschap en is tot aan de bevalling niet meer verdwenen. Kuur na kuur... nitrofurantoine deed wel iets, daar werd het in elk geval niet erger van en soms verdween het heel even. Amoxicilline heb ik ook eenmaal geslikt, maar die kuur deed bij mij niks, na de week was het alleen maar verergerd. Uiteindelijk bij uroloog beland, om daar te laten checken of het geen nierbekkeninfectie zou worden, maar dat is gelukkig nooit zo ver gekomen. Na 4 kuren heb ik een doorlopende kuur gehad van een derde van de dosis en daardoor bleef het stabiel. Een week na de bevalling was het over. En alle tips die bekend zijn, heb ik heel de zwangerschap gebruikt, maar niets mocht baten, gewoon pech gehad. Dus je kunt een week afwachten, of het nog niet erger is geworden of inderdaad wat er uit de kweek komt... maar met geluk gaat het weg en met pech blijft het...door lichte kuurtjes te slikken blijft het wel onder controle, want erger worden zou lastig kunnen zijn! Succes ermee!!!
Thanks voor de reacties!! ( Moest flink zoeken mn topic weer terug te vinden ) Ik heb sinds ik weet dat de UWI nog niet weg is, toch wel wat klachten. Vooral ook rugpijn, dat kan ik nu koppelen aan de UWI, en steeds plassen!! Heb ook maar lekker cranberry sap in huis gehaald, halen gewoon alles uit de kast! Ik snap dat een kweek tijd kost, maar mensen wat duurt dat lang, 5 werkdagen is wellcicht pas na 't weekend!