Hai dames, Mijn dochtertje wilt haar ochtendslaapje niet meer, maar slaapt s'middags er ook niet langer door... Nou slaapt ze alleen nog ca. 1 1/2 a 2 uur per dag. Hoe slapen jullie kindjes op deze leeftijd? Groetjes Guusje
Hoi hoi, Mila deed dit idd ook vanaf 6 maanden al.. Ze ging altijd om 11 uur naar bed en was dan om half 2 wakker.. Maar Mila sliep wel echt uit.. Was meestal pas tussen 8 en 9 wakker.. Nu nog steeds eigenlijk!
Mijn zoontje slaapt op het moment meer dan toen hij veel kleiner was. We staan rond 8 uur op en dan gaat hij vaak rond 9.30/10.00 naar bed en slaapt dan een uur. Dan rond 12.30/13.00 weer een uur en smiddags rond 16.00 nog een half uur tot een uur.
Hier tot 1,5 week geleden van 9.30 tot 12.00 en van 13.30 tot 16.00/16.30 Maar nu is het hier een rommeltje... begin 11 maanden sprong al?? Tandjes?? Nu is het OF sochtends max een uurtje of smiddags max een uurtje. Hij is er op het moment ook niet gezelliger door. Vanmorgen heeft hij byvoorbeeld maar een half uurtje geslapen (moesten ook weg met de auto dusss) en om 13.00 lag hij dus al weer in bed... nu net om 15.00 uur huilend wakker. Nouja, dan na het eten maar terug tot 20.00 voor de laatste fles.
Hier slaap hij overdag toch nog wel een uur of 3 á 3,5. Sinds een paar dagen wordt hij 's ochtends rond 8 uur wakker. Rond half 11/11 uur weer naar bed tot +/- half 1 en dan om een uur of half 4 weer.
Onze dochter slaapt 's ochtends nog een uurtje, meestal van negen tot tien. Soms anderhalf uur. 's Middags slaapt ze meestal 2 uur, soms 3 uur. En op vermoeiende dagen doet ze soms ook nog een derde slaapje van vijf tot zes
Mijn dochter sliep toen nog 2x, eind ochtend begin middag 1,5 a 2 uur en eind van de middag nog een uurtje. Dat heeft ze heel lang gedaan, tot haar eerste verjaardag.
Normaal gesproken is mijn dochtertje rond half 8/8 uur haar bed uit en gaat er dan rond half 11 weer in voor 2 uurtjes. Later op de middag slaapt ze ook weer zo'n 1,5 uur (vanaf 15.30u ongeveer) en dan rond 19.30u naar bed voor de nacht. Maar de laatste dagen is het een rommeltje! Ze slaapt 's morgens hoogstens 45 minuten en wordt huilend wakker en ook 's middags is het niks, nu lag ze er om 15.00u in en was ze 20 minuten later alweer wakker.
Misschien toch een sprong ofzo? Joa heeft ook wel erg veel last van haar tandjes..ik denk dat dat ook wel mee speelt. Vanmorgen niet geslapen, vanmiddag ongeveer een uur en 15 min.. veel te weinig dus... Ik hoop dat het een fase is, zo kom ik al helemaal nergens aan toe!
Ik denk hier wel een sprong, want volgens dat boek begint dat al ruim voor de 11 maanden. Ik merk wel meer dingen die de laatste dagen anders zijn. Héél snel in huilen uitbarsten tijdens het spelen. Bang om mij uit het oog te verliezen en met het eten heel wisselend. Vandaag (en afgelopen nacht) honger als een beer... en een andere dag wil hij alleen de fles goed drinken. Vandaar ik bij ons denk aan een sprong. Terwijl het normaal een goede slaper, eter en speler is. Hij lijkt zich te vervelen lijkt wel.
Mijn dochter van 10 maanden slaapt al sinds ze een half jaar is, 1x per dag een uur of 2, 3. Rond 11.30 gaat ze naar bed tot 13.30-15.00 uur, dat wisselt. Ze is tussen 7 en 8.30 wakker 's ochtends.
Zowel zoon als dochter zijn altijd constante slapers geweest (hier ook geen beeld van 'sprongetjes') van 4 - 14 maanden: 3,5 uur per dag 14 maanden: 2 - 2,5 uur per dag en 's nachts 12 - 13 uur