hoi, ik heb een bedje van ikea maar dat is niet zo'n normale mt als de meeste heb ik gemerkt ivm matrasje. de meeste matrasjes zijn 60 bij 120 cm en die van ons moet dus 55 bij 112 cm zijn. zijn deze matrasjes alleen dan bij de ikea verkrijgbaar?
volgens mij heb ik daar wel eens vaker wat over gehoord,dus ben bang van wel. succes groetjes susanne
Met beddegoed merk je er weinig van hoor, die paar cm schelen niet. Ik heb ook een bedje van Ikea, en idd matrasjes alleen te krijgen bij Ikea. Of je moet er al zelf 1 laten maken natuurlijk...
Ja ik heb ook gewoon daar matras gekocht en beddengoed gewoon bij prenatal, merk je amper verschil in hoor.
Ah, goed dat je t zegt, wilde misschien ook een bedje bij IKEA kopen, maar dacht al wel dat t afwijkende maten konden zijn. Is met normaal beddegoed idd ook zo, kussenslopen enzo. maar t scheelt niet zo veel en is iets kleiner, dus dan past t altijd wel. Trouwens, heeft iemand de maat van een normaal baby dekentje voor mij? Ben een spreitje aan het breien en maak em graag passend.
ja dat d8 ik al, mn bedoeling was idd ook om gwoon daar een matrasje te halen maar d8 misschien kan t ook ergens anders dan alleen bij ikea
Ik merk het met beddengoed wel degelijk. Dekbedhoes past voor geen meter en kussen zijn amper in de hoes te krijgen. Voor mij nooit meer Ikeabeddegoed!
Pendrag: ik bedoel dat als je een babybedje van ikea hebt, dat je daar gerust de beddekovertrekjes van bijvoorbeeld hema op kan doen. Ik neem aan dat jij het over een grote-mensen-bed hebt? hihi By the way: ik heb geen bed van ikea he, IMAN heeft een bedje van Ikea
@sweetangel100: helemaal goed. Ik heb inderdaad zelf ooit de domme fout gemaakt voor onszelf een normaal dekbed gekocht en bij de Ikea een overtrek. Dat doe ik dus NOOIT meer. Wat jij zegt, kan natuurlijk prima.
Heb ook die ervaring ja (met grote-mensen-beddegoed ) Je kunt op de markt vaak een goed matrasje op maat laten maken. Ken aardig wat mensen die dat gedaan hebben en dat bevalt goed.