Ik ben 21 en heb altijd een zeer onregelmatige menstruatie gehad. Ik word het niet elke maand. Soms anderhalfjaar niet. Ben naar de gynaecoloog geweest, maar die zei dat alles in orde is. Ik was in oktober tot december naar egypte geweest. Daar ben ik 8 kilo afgevallen. Een wonder boven wonder ben 2 keer achter elkaar ongesteld geworden. ik had overgewicht. Maar nu moest ik 9 januari ongesteld worden alleen kreeg ik bruine afscheiding met ik denk een beetje roze bloed tot aan gister. Die 4 dagen heb ik helemaal geen pijn gevoeld, terwijl ik normaal dood ga van de pijn. Mijn borsten waren ook niet hetzelfde naar mijn gevoel. Ik heb vandaag een beetje last van steken bij mijn lies, niet erg. En ben nu al 5 keer naar de wc geweest. Ik weet niet wat er aan de hand is, ik vertrouw mijn lichaam niet. elke keer wanneer ik denk dat ik zwanger ben, ben ik het niet. Misschien moet mijn lichaam wennen aan elke maand ongesteld worden. Weet iemand misschien wat er scheelt, of heeft iemand hetzelfde? Groetjes, Oumjumanah
ALs je overgewicht hebt kan het afvallen er voor zorgen dat je weer een cyclus krijgt. Anderhalf jaar niet ongesteld worden moet je mee naar de gyn want dat kan schadelijk zijn. De enige die je uitsluitsel kan geven is een zwangerschapstest. De symptomen die je noemt kunnen ook bij een eisprong horen, daar kun je ook testen voor doen. Succes !
Ik zou even een zwangerschapstest doen. En wilde ook zeggen wat wachtende zegt, want dit was bij mij ook het geval. Ik was onregelmatig ongesteld. Naarmate ik steeds meer afviel werd het steeds regelmatiger!