Wat is die onduidelijkheid toch irritant he! Maar ik zou zeggen, goede keuze. Afwachten lijkt toch ook naar niets te leiden. Fijn dat je weer even van al die afspraken af bent en hopen dat de “reset” je gaat helpen.
Mijn punctie zit er weer op! 12 follikels en 9 eitjes. We wachten “geduldig” af tot maandag, dan horen we hoeveel bevruchtingen er zijn.
mijn eierstokken lagen zo ver naar voren dat ze ze haast niet aan konden prikken. Ze hebben met zijn tweeën op mijn buik gehangen, maar dan kan je dus helemaal niet meer zo lekker ademen. Het viel dus echt vet tegen. Ze moest twaalf keer opnieuw door die wand prikken. Herstel gaat wel prima! Bedankt voor je berichtje
Shit zeg. Dat klinkt ook enorm onaangenaam brrr. Wel fijn dat het gelukt is en heel knap doorstaan zo! Hopelijk is je buik nu niet extreem gevoelig.
@Noukie88 vervelende ervaring, maar super goede score dus hopelijk voor een goed doel! Ik duim mee. @GroeneBomen ik heb het misschien even gemist, maar na jouw 'reset', wat gaat er dan gebeuren?
Clomid erin. Als dat niet werkt wil ze ook vlot overstappen op spuiten: ik gok gonal f? Was ff veel info om alles te onthouden. Ze wil iig niet te lang doorpielen met clomid dan. T is wel een fijne fertiliteitsarts vind ik, pakt wel door. Ook doordat ik de keuze kreeg nu om zelf mijn cyclus al af te breken. Toch wel fijn om zelf te mogen kiezen wat ik wil en waar ik mij fijn bij voel.
Oeh, dat klinkt vervelend. Al vond ik het prikken door de wand heen veel minder dramatisch dan ik had verwacht. Hoop dat het bij jou ook niet te erg was, al is het nooit fijn.
Hopelijk word ik niet al te hormonaal voor mijn omgeving haha Moest wel lachen om haar, ik zei dat ik mijn eierstokken streng had toegesproken. Zegt ze: je moet ze juist motiveren, dat werkt bij mannen ook beter als je wil dat ze nog presteren
@GroeneBomen goed dat je fertiliteitsarts doorpakt! Klinkt als een fijne vrouw met humor op z’n tijd, wat we zeker kunnen gebruiken tijdens zo’n traject @Noukie88 dat klinkt niet heel relaxt! Wel goed om te horen dat je herstel oké gaat! Gelukkig is het weekend! En het allerbelangrijkste: mooie score! Ik duim voor een goede doorontwikkeling! Plaatsen ze in jouw kliniek terug op dag 3 of op dag 5?
Ik zit nu op 9dpo en vanochtend voor het eerst een test gedaan, maar negatief helaas.. hebben jullie weleens meegemaakt dat je op 9dpo negatief testte en daarna nog positief?
Thnks! Ik zie nu als ik buiten kijk in daglicht een heeeeele lichte streep, mn man ook (dus ben niet gek) maar t is op een foto helemaal niet te zien. Dus ik wacht t nog even af
Bij 1 bevruchting plaatsen ze hem op dag 3 terug en als het er meer zijn laten ze ze doorgroeien tot dag. Maandag hoor ik dus of ik bevruchtingen heb. Als het er 1 is heb ik dan smiddags de terugplaatsing en als het er meer zijn dan pas donderdag. Spannend!!