Nog steeds tweede streepje. Ook met lichtere urine met de innovita. Wel licht nog hoor. Maar ik kan ook 1dpo korter zitten omdat ik ovitrelle tegen de nacht spoot. Ergens tussen woensdagavond en donderdagochtend kan ie ook geweest zijn. Ik ga even andere testen kopen. Morgen wil ik écht wat beters zien. Gekke is dat ik mij wel net zo voel als bij de goede zwangerschappen: erg misselijk, buikloop en vaak plassen. Dus ik had al een oploop verwacht... hoewel ik dat bij de 2e ook niet had en 2 dagen zelfde test (maar wel donkerder, maar ja toen had ik ook nog pregnyl erbij) Naja we zullen zien. Ik ben wel zwanger nu maar even kijken of t zo blijft. Dat t goed voelt wil n8et zeggen dat t goed is natuurlijk.
Maar mop, lichte urine kun je natuurlijk niet vergelijken en dat weet jij ook Vind het spannend voor je lieverd!! Ben benieuwd naar je andere testen.
2e urine gaf soortgelijke streep als gister maar goed, zit ook maar 24 uur tussen. Ben wel blij dat andere test ook een streep gaf, ik ben niet gek gelukkig
Heb alleen maar wazige foto's nu. Telefoon stelt gewoon niet scherp meer. Morgen nieuwe poging en wil ik even telefoon lenen van mijn man. Telefoon is oud en wil niet meer. Vakantie foto's zijn ook 80 procent wazig
De innovita met de plas uur ofzo na t ontbijt met 3 koppen thee T is gelukt nu met de foto, dit is opgedroogd uiteraard. Venster is eraf gesloopt omdat daar een flinke klas op zat.
@GroeneBomen dank je! @Asil gaat op zich prima, nog steeds niet echt ergens last van. Ik vermoed dat de volgende punctie wel na de zomervakantie gaat worden (dat heb ik in ieder geval alvast geaccepteerd ) dus ik ben nu aan het kijken om binnenkort een basiscursus windsurfen te gaan doen als dit een beetje voorbij is.
Ooooeeeeeee dat is wel heeeel cool! Nee niet die late punctie weer grrr stomme zol. Maar windsurfen lijkt mij echt gaaf! Hopelijk heb je snel duidelijkheid die onzekerheid is zo rot
Fijn dat je geen pijn hebt. En de mijne ook (punctie medio september als we al door gaan) dus ik zeg doen!! Denk dat wij wel eens gaan suppen. Lijkt mij ook zo lekker.
@Asil hoe voel jij je nu? Nog steeds het gevoel dat je er klaar mee bent of wil je het toch nog een kans geven? Die eeuwige strijd in je hoofd is zo heftig, gelukkig hoef je niet nu een beslissing te nemen ❤️ @Fruity90 ik hoop dat je hcg omlaag is. Windsurfen is echt heel erg leuk maar ook best pittig, hier jarenlang aan windsurfen gedaan en ook een paar keer op golfsurfvakanties geweest. Als er iets helpt tegen je hoofd leegmaken dan is het wel surfen! Ik hoop deze zomer weer een paar keer op de plank te staan. M’n vader is fervent windsurfer en heeft allerlei planken en zeilen dus kan ik mooi samen met hem gaan. @GroeneBomen jaaa deze is al duidelijk hoor! Ik durf je wel voorzichtig te feliciteren. Voorgevoel is vaak ook wel te verklaren achteraf dus ik hoop dat je gevoel helemaal goed zit. @Narcisje allemaal heel normaal en herkenbaar!