@Narcisje wat spannend!! Ik heb nooit ovitrelle er uit getest dus weet niet hoe snel dat gaat 250 ie is wel standaard (de pen leeg zeg maar) Maar ovitrelle is geen hcg, dit is een synthetische variant die op hcg lijkt, misschien dat dit er dus wel vrij snel uit is op urine testen? Heb je een verse terugplaatsing op de planning staan? En ik duim hard voor het embryootje, mega spannend zie ik in je onderschrift ❤️
Het lijkt erop dat je het heel snel afbreekt. Ik heb soms nog wel tot 14 dagen na ovitrelle positief getest.
Las je onderschrift niet goed, dacht 8 juni. Helemaal niet mee gekregen. Punctie 2 dus. Hoe voel je je? Ovitrelle duurde 7 dagen bij mij maar pregnyl.. tja lastig te zeggen ik heb de laaste terugplaatsing de dag ervoor gespoten of dezelfde dag van tp, dat weet ik even niet meer. Maar had dus vrij lang een streep tot 15dpo geloof ik. En of dat nou pregnyl was of biochemisch dat weet ik dus niet. Net wat @bestsies zegt ovitrelle is synthetisch. Sowieso bijzonder dat je pregnyl hebt gehad. Dit zou uit de handel zijn. Heb voor de mijne 3 ziekenhuizen af moeten bellen. Wat spannend allemaal weer.
Die pregnyl had ik in mei, niet afgelopen poging. Toen was het nog beschikbaar maar nu idd niet meer, daarom had ik nu ovitrelle.
@Asil Pfff, van je familie moet je het hebben @GroeneBomen @Saar1988 Hier ook vaak alleen, zeker bij de IUI. Partner werkt in het onderwijs dus om dan 's ochtends met een positieve ovulatie test te bellen, ik kom vanmiddag niet (TP was dan dezelfde dag)... Voor punctie bijvoorbeeld wel vrij gevraagd. Ben zelf ook ZZP dus ben altijd enorm blij als het allemaal op mijn vrije dag of in het weekend valt
@Betsies succes vandaag! @Narcisje hoop voor jou ook op een terugplaatsing woensdag Wat een spannende week weer! @Asil super rot als je zo je best doet voor een bbq en het gezellig te maken en dat je je dan zo in bochten moet wringen omdat mensen van je planning afwijken.
Sorry mop, las het verkeerd. Net nog even na gelezen. Van de ovitrelle had ik dus altijd een witte test na 7 dagen. Maar gemiddeld word 10 aangehouden. Uiteraard wanneer je tp hebt gehad en je testen lopen af en weer op is een goed teken. Duim heel hard voor je. Las 8 eicellen en 1 bevruchting. Hebben ze daar nog wat over gezegd? En waarom geen TP bij 3 dagen? Bij ons als het er 1 is, is dat protocol.
Ja weinig he, maar eentje... Ik heb net even nagevraagd of de groei tot nu toe goed gaat en dat was zo, dus we proberen er maar op te vertrouwen dat het een mooie blasto wordt. Er is niets gezegd over terugplaatsing op dag 3, daar staan ze in de kliniek ook niet achter volgens mij. En waardoor het komt dat er zo weinig bevruchtingen waren.. De arts denkt dat het aan mijn eicelkwaliteit ligt. Ik had deze keer 16 eiblaasjes waarvan er maar 3 goede eicellen waren, dus dat is weer heel weinig. Vorige punctie had ik 10 eicellen, 10 rijp ook, maar maar 3 bevruchtingen en 1 terugplaatsing. Er gaat dus ergens iets mis bij mijn eicellen. Stel dat er een nieuwe poging moet komen krijg ik een andere combi medicatie maar daar weet ik het fijne nog niet van. Dat wordt besproken stel dat deze terugplaatsing mislukt.
Ligt ook aan de test denk ik. Als je etos zou pakken zal die donkerder zijn. Ik breek ovitrelle ook sneller af dan pregnyl. Ovitrelle dag 10 spierwitte test maar pregnyl dag 12 Wat ontzettend verdrietig dat je maar 1 bevruchting hebt met icsi hopelijk dat deze super sterk is!
Ik heb nog een etos test liggen. Kan ik straks wel even doen en dan ook een action, even vergelijken. Ik heb net de kliniek gemaild om te vragen hoe de ontwikkeling tot nu toe gaat en het gaat nog goed. Dus blijven hopen dat ie sterk genoeg is en dat de terugplaatsing woensdag door kan gaan.
Ach jeetje, wat vervelend. Ben je destijds nog begonnen aan vitaminen? Zoals sowieso de ubiquinol en ik zou zeker de inositol proberen. Uiteraard de vaste dingen, folium zuur, omega, vit D, vit C enz. Maar laten we heel hard duimen dat dat niet nodig is.
Ik slik Q10/Ubiquinol, omega 3, vitamine D in hoge dosering, ik gebruik vitamine b12 injecties en slik regelmatig zwangerschapsvitaminen, al zijn die heel groot dus ik krijg ze soms niet goed weg. Ik slik wel los foliumzuur maar niet altijd even trouw, dus daar valt nog wel winst te behalen.
Misschien heel stomme vraag, maar jij had een vrouw toch? Haar eicellen gebruiken is evt geen optie? Sorry als ik iets heel lulligs zeg, jullie hebben uiteraard het beste plan voor jullie al bedacht....
Na 7 iui-behandelingen en 7 ivf-terugplaatsingen ging ik inositol erbij proberen, toen wel zwanger geraakt. Geen garantie natuurlijk, maar dat was wel het enige verschil met de vorige keren.