Wie heeft er zo-eentje (een Kiddy Infinity Pro autostoel)? Ik ben op zoek naar een stoelmaat groter (vanaf 9 kilo) en deze kwam het beste uit de ANWB test. Het kind zit met zo'n blad voor z'n buik, is dat handig?
Pendrag heeft zo'n stoeltje (van de februari 2007 mama's) en zij is er erg blij mee. Ik zit er dus nu ook aan te denken.
hoi, dit merk ken ik niet, maar ken wel de autostoel van BMW. Die heeft ook een blad voor de buik van het kindje. Als het kindje een kort bovenlijfje heeft, zit het nogal opgepropt en kan hij/zij de armpjes niet fijn kwijt. Het blad zit best wel hoog zeg maar. Ik zou dus eerst even kijken of je kindje er prettig in kan zitten. Mijn nichtje zit al 2 jaar in zo'n soort stoel (BMW merk) en vind het wel prettig. Mijn stiefzoontje zat er niet prettig in en voor ons dochtertje gaan we deze stoel ook niet gebruiken.
hoi Cim Ik was tovallig ook aan het zoeken naar een sutostoel en zag ook dat deze het beste uit de test vd anwb/consumentengids kwam. Vraag me alleen af hoe dat werkt met dat blad, neem aan dat je dat opzij/omlaag kunt klappen? en zitten er verder nog wel gordeltjes in?
Sam bleek er dus voor geen meter in te zitten, ze kon haar armpjes niet kwijt. Dus we hebben toch maar de Tobi gekozen, zit ze een stuk aangenamer in.
Wij hebben hem ook gezien en vonden hem niet echt mooi (tja eerlijk is eerlijk oog wil ook wat). En belangrijker: vonden hem er niet comfortabel uitzien. Wij hebben ook voor de Tobi gekozen.
Lente, mijn man vond hem ook afgrijseljik, maar ik had nog zoiets van " ach, als het het beste stoeltje zou zijn...." maar neeeeee, niets voor ons.
Ja mooi vindt ik 'm ook niet maar had ook zoiets van als het nu de veiligste is... Denl dat het anders de MC priori of de Römer Duo gaat worden maar dan wel allebei zonder isofix want dat hebben we niet in de auto
Wij hebben de kiddy gekocht, en hij bevalt heel goed (nu net 2 dagen in gebruik) We hebben haar wel in de winkel erin gezet om te kijken hoe het ging en wat ze ervan vond.. Dat raadde de verkoopster ook aan want er zijn blijkbaar veel kindjes die het vangkussen voor de buik niet accepteren. Ze vertelde dat kinderen het óf meteen prima vinden óf niet en dan er ook niet aan wennen... Lisa vind het helemaal geweldig vooral de speeltjes die eraan zitten en zit ook heel goed in de stoel. Om de vraag te beantwoorden dat kussen voor de buik haal je er helemaal af, je schuift het als het ware op zn plaats. Op de site van de fabrikant kun je de gebruiksaanwijzing en duidelijke foto's zien maar is wel in het duits... www.kiddy.de We hebben ook de maxicosi tobi geprobeerd maar daar zat ze lang niet zo mooi in. Verschilt dus ook heel erg per kind dus mijn advies is vooral om de stoelen echt te proberen in de winkel voor je ze koopt.