Thanks meiden , vannochtend hoorde we dat ze een hartstiltand had gehad en vanmiddag belde schoonpapa dat ze een hersenbloeding heeft gehad ( waarchijnlik had ze al een knobbel in dr hoofd vanaf de geboorte) en die is vannacht geknapt. zo onwerkelijk bah bah , hoe zeg je je meisje als ze na mama vraagt dat ze er niet meer is?????
Oh Danjo, krijg er rillingen van. Dat wil je helemaal niet zeggen. Wat een hartverscheurende dagen komen eraan voor jullie. Als je even je hart wilt luchten....we zijn er voor je.
@FT, klopt mijn dochter is een jaartje ouder dan je zoontje en toch kleiner haha. Ze is nu 9.1kg en 74cm lang. @LaFemme, het voorwerk is gisteren officieel begonnen. Constant harde buiken en weeën, het komt en gaat. Dieet is nog wel te doen, hoop dat ik dinsdag te horen krijg dat ik ermee mag stoppen want vrolijk word ik er niet van. Wat een wijf zeg, ik zou het er zeker niet bij laten en een klacht indienen. Allemaal aan de AB, beterschap in huize Femme. @Danjo, gecondoleerd meid. Lijkt me echt erg voor de nabestaanden. Wens jullie allen veel sterkte toe, dikke knuff!
@ Yippie: Wow wat een prachtige buik zeg. Ik vind hem qua grote best meevallen. Als ik dan zo buik zie, kriebelt het hier behoorlijk.....*zucht* @ Hvj: Sterkte met het voorwerk. Hopelijk kan je het dieet volgende week weer een beetje aanpassen. @ Caruli: meid, ik hoop zo dat ze gebeld hebben. @ Danjo: hoe gaat het met jullie? Beetje kunnen slapen? Knuff Net even een bakkie gedaan bij mijn ouders, die zijn 42 jaar getrouwd. Nu even chillen en een beetje opruimen. Laters Femme
@Danjo, gecondoleerd meid! Wat een vreselijk nieuws zeg! Ik vind het altijd zo eng, als iemand zo jong overlijdt. Blijkt maar weer dat je echt elk moment van je leven moet genieten. @Yippie, wat een mooie buik! En hij is idd niet gigantisch maar gewoon heel mooi. @lafemme, jeetje longontsteking. Daar ben ik altijd zo bang voor als Nick verkouden is. Hier gaat het trouwens nog niet heel best, hij drinkt veel te weinig. En net had hij lekker fruit op en kreeg ie nog een koekje (omdat hij ook niet genoeg eet op het moment) en toen kwam alles er weer uit. Pfff ik vind het wel lastig, voel me zo'n overbezorgde moeder. @Hvj wat spannend. Denk je dat het binnenkort echt gaat gebeuren?
Hier alles goed, tis wel heel naar allemaal bah bah. Hvj spannend en zon dieet lijkt mij ook niks. Yippie nice buikje Lafemme chilse. Hier net ff lekker gedoucht met meisje en die ligt nu heerlijk te slapen, wij heerlijk lui op de bank met laptoppie op schoot
@ Ft: arme Nick em arme mama. En niets overbezorgd hoor. Ik kan me jouw gevoel heel goed voorstellen. Wanneer moet je wel actie ondernemen..etc? Wij zijn vrijdag naar HA geweest ook vanwege de schrik die we hadden van afgelopen maandag. Luister naar je gevoel. Gelukkig kunnen ze heel wat hebben en zijn drinken en natte luiers altijd erg belangrijk. Ik begreep dat vooral een aantal dagen koorts nog wel wat zorgen met zich meebrengt. Sterkte met Nick. En je bent een super mama. @ Danjo: Merk je er veel van? En wat doe je dan weer beseffen hoe we allemaal getroffen hebben. Het leven kan zo snel voorbij zijn...... Lekker verstand op nul en even rustig bijkomen vanavond. Hier alles rustig. Kids aan het slapen. Mijn vent zit lekker in de keuken met zijn vriend. Ze kunnen altijd zo heerlijk discussiëren. Ik vlucht dan altijd. Ik heb de woonkamer voor mij alleen Fijne avond, Femme
La femme gelukkig heb ik wel geleerd om bepalde dingen naast me neer te leggen ( gezien mn werk). maar gisteren was ik er gewoon ff van na de klote. Nu heerlijk op de bank verstand op 0 alleen staat er stom voetbal op haha
Dag dames, Wat hebben jullie veel geschreven. Ik heb wat bijgelezen maar niet alles is gelukt het is gewoon te veel. Sorry! Danjo; meid wat een verschrikkelijk nieuws, dan komt het ineens wel heel dichtbij. De tranen staan in mijn ogen bij het lezen van je berichtje over hun dochtertje; wat hoe je haar in hemelsnaam vertellen? Sterkte Caruli; pfff wat een rare situatie. Die artsen zouden toch ook moeten weten hoe jullie in spanning zitten! Ze zien het soms echt als een casus en niet als een mens, bah daar heb ik altijd zo'n hekel aan! Maar wat ze tot nu toe even vertelde is natuurlijk zeker niet niks. Wat je schrijft is waarschijlijk, helaas, wel waar. Vaak kunnen ze/willen ze nog een voorspellingen doen, dat is nog erg lastig. Bereid je daar maar alvast op voor. Hopelijk valt alles toch nog mee, ik duim voor jullie Yippie; wat een pracht buik!! En fijn dat je zo rustig kunt blijven. Lijkt me toch wel een beetje spannend maar fijn dat je zo goed in de gaten gehouden wordt. Ik duim dat ze nog wel eventjes bij hun mama mogen blijven zitten. Alle zieken of degene die in de ziekenboeg zitten, beterschap en sterkte! Wij hebben een mooie echo gehad afgelopen week. Kindje is goed gegroeid en liet al wat bewegingen zien, blijft bijzonder! Ook uitgebreid gesproken over mijn vorige bevalling en wat ze nu gaan aanpassen. Ze houden bloedverlies tijdens de bevalling strenger in de gaten en grijpen eerder in. Daarnaast krijg ik standaard na bepaalde medicatie een soort tegen medicijn als het kindje geboren is (vorige keer reageerde ik op het medicijn). Verder krijg ik medicatie na de geboorte van het kindje zodat ik meer kans heb om de gehele placenta geboren te laten worden. Ook het bloedverlies in de kraamtijd houden ze streng in de gaten. Dus volgens mij wel goede aanpassingen voor mij! Met mij gaat het allemaal minder. Ik weeg ondertussen nog maar 41 kilo en ben super slap en moe. Komende dinsdag moet ik naar de dietste, zij is gespecialisteerd in zwangeren. Ben benieuwd!
Lizam meid das ook wat zo zwak en nog maar 41 kilo ik hoop dat de deetiste wat voor je kan betekenen want dit is ook niet gezond zo. gelukkig doet uk wel goed zn/haar best
@ Lizam: Wow meid dat is niet niets. Ik hoop dat de diëtiste je weer wat kan aansterken. Je hebt nog een lange weg te gaan. Was het de vorige keer niet minder na de eerste 12 weken? Fijn dat je wel een mooie echo had. Hopelijk kan je toch wel genieten van dit wondertje. @ Danjo: Toch logisch dat dit een enorme impact maakt op je. Geniet van het voetbal kijken
@Liza, 41 kg?!?! Zelfs als je niet erg lang bent is dat nog errug weinig! Wil je wat van mij hebben? Ben precies 2 keer zo zwaar... Wel fijn om te weten dat ondanks dat je beebje iig lekker groeit en het goed maakt! Ik hoop dat de diëtiste wat voor je kan betekenen. Volgens mij heb ik laatst iets gehoord over een (zet)pil tegen ernstige zwangerschapsmisselijkheid?
Lafemme vreselijk voetbal mannen pfff ( heb op dat gebied echt de verkeerde gevonden ) Ft ze mag van mij ook wel wat hebben hahaha
Haha, als ik alle kilo's zou krijgen van de mensen die het aanbieden zou ik ondertussen een 10-tonner zijn. Helaas werkt het zo niet. Lang ben ik inderdaad niet, maar mijn BMI is nu dramatisch slecht. Die zetpillen tegen het overgeven heb ik de vorige keer gehad maar ik had meer last van de bijwerkingen dan van dat ik er baad bij had. Morgen wil ik wel even de HA bellen want ik begin zo'n pijn te hebben bij het overgeven. Volgens mij begint mijn slokdarm te ontsteken van het vele overgeven. Danjo; in zo'n situatie is ineens alles zo relatief hè?!
@Yippie, leuke foto. @Femme, dank je. Ik hoop het ook. Leuk 42jr getrouwd, van harte ermee. @FT, nee denk dat dit weken gaat aanhouden. Hoop iig wel dat het voorwerk is en niet voor niks. @Danjo, nee is ook niks. Ben zowiezo niet van het dieeten, maar alles voor het goede doel. @LizaM, fijn dat het goed gaat met beeb. Wel minder dat jij eronder gaat, hoop dat je gauw kan genieten van je zw.
Lizam hoop dat de ha wat voor je kan betekenen morgen hvj idd alles voor t goede doel hier ook niet van het dieeten maar ben nu wel aan de slag geen snaaiwerk meer en frisdrankjes. Morgen wegen ben benieuwd
@Danjo, en helpt het al? Door dat af te schaffen, scheelt het al een hele hoop. Moet je veel afvallen?