@danjo idd vervelend dat het zo druk was en ja wat ga je koken hahaha hehh bahh werk tot 6 uur kom om kwart over 7 thuis en weet niet wat ik moet koken. WIl niet al te lang in de keuken staan @Derona met mij gaat het goed alleen zo last van mijn maag ribben weet niet wat het is Hoe gaat het met jou?
Hier goed zo weer aan het werk blegh maar goed al bijna weer weekend lekker week gaat toch wel heel snel voorbij
Ik heb ook al de hele week het blegh gevoel op het werk. Zal de maand oktober wel zijn. Maar ik verheug me nu al op de 4 maanden sabbatical die me te wachten staan
Tis rustig hier. Hoe gaat het met iedereen? Ik heb gister lekker geshopt voor de babykamer (komt over 12 weken) en een box, maxi-cosi, badje, matrasje enz. Kan maar gebeurd zijn.
jeetje danjo dit kan toch niet waar zijn he jij hebt echt heel veel pech! vind t echt heel lullig voor je sterkte meis! weet niet wat ik tegen je moet zeggen
Danjo,hier ook nogmaals,meis vind het echt K*T voor jullie,maja je weet hoe ik erover denk, dikke knuffel
Nee, Danjo, ik schrik me rot! Wat ontzettend balen, zeg (en dat is nog een understatement). Veel sterkte en een hele dikke knuffel!