Dames ik weet het niet meer, waneer is mijn piek nu? heb al 4 dagen goeie duidelijke lijnen van zwanger & kids ovulatietesten, laatste 3 dagen 2x getest niet met ochtendurine. de onderste zijn van vandaag, wat denken jullie? ben bang dat de testen niet goed zijn en zo me piek mist. gebruikte eerder de testen van sensitest en dan had ik altijd maar 1 dag van die duidelijke testen, zag ze wel oplopen maar niet zo duidelijk als deze.
Het kan aan het licht liggen maar die 2 van vandaag zou je als positief kunnen beschouwen maar die van daarvoor zijn lichter, dus niet positief. Ik gebruik ze ook altijd van zwanger en kids en bij mij lopen ze vaak ook zo op. Zou nog even doortesten (zelfde tijdsstip) tot ze weer lichter worden.
Ze zit rond haar eisprong, dus waarom? Bovendien reageren sommige zwangerschapstesten (waaronder CB en Kruidvat) ook op een eisprong. De Kruidvat Ovulatietest wil zelfs wel 5 dagen positief geven rondom eisprong! Ik denk dat je nu rond je piek zit TS, dus het even gezellig gaan maken.
Als ik kijk dan lopen ze mooi op toch? Vind alleen de onderste tegen het positieve aan, maar bij mij knallen ze altijd nog veel meer.
thnxx voor de reacties, ik heb nu weer 2 dagen nog getest en nog steeds positief. heb gisteren ook een zwangerschapstest gedaan omdat ik dacht kan toch geen kwaad 1ste instantie niks te zien, toen ik vanochtend keek toch een licht streepje, toen water in gedruppeld en nog steeds een heel licht tuurstreepje niet op de foto te krijgen dus echt licht maar wel echt te zien me man zag hem ook, maar durf gewoon eigelijk niet meer te testen nu haha snap het echt niet meer
kan het echt zo zijn dan dat je piek op een zwangerschapstest te zien is? dacht dat het alleen ander's om kon
ja helaas wil dit wel eens gebeuren. zelf ook meegemaakt. Paar dagen hele lichtje lijntjes. En bloedtest gehad en HCG onder de 5 dus echt niet zwanger
Heb inderdaad ook een keer een zwangerschapstest gehad die reageerde op mijn ovulatie. In november had ik 4 dagen lang een positieve ovulatietest (digitale van clearblue) daarna weer negatief. 2 weken later bleek ik overigens wel zwanger
Ik heb een keer ook meerdere dagen positieve ovulatietesten gehad en toen had ik ook een licht streepje op een zwangerschapstest. Bij mij reageerde die zwangerschapstest echt op mijn ovulatie, streep was zelfs vrij duidelijk. Uiteindelijk liepen mijn ovutesten weer af. Heb er geen verklaring voor maar het komt dus wel vaker voor.