Hallo, Ik ben nu al weken opzoek naar een mooie badpak of een tankini en een short. Het probleem is dat ik maat 46 heb en een d cup. Zaakjes waar ik ben geweest en waar ze ook grote maten verkopen hebben zulke saaie badmode. Iets voor me oma maar niet voor mij!! Wie weet waar ik voor een leuke modieuze badpak-bikini kan kijken?. Groetjes Mamavyas
Ik heb een leuke tankini gehaald bij otto! Ik heb zelf maat 42-44 maar ze hebben daar ook grotere maten en ik vind ze erg leuk!
Nog niet gekeken voor dit jaar, maar ik kijk gewoonlijk bij Hunkemuller of www.bonprix (internetwinkel alla otto en wehkamp), die hebben meerdere maten en zijn voordelig. Voor mijn zwangerschap had ik E (nu D! Maakt het leven weer een stukje eenvoudiger)