Heeft iemand tips voor de aanschaf van een strandstoel waar je ook lekker zwanger op kunt bivakkeren?? We gaan op vakantie als ik 28-31 weken zwanger ben. En ivm bekkenklachten leek mij een strandstoel/bedje wel handig. Hij moet wel makkelijk plat kunnen worden ivm vervoer in de auto. Alvast bedankt!!!
bol.com | Eurotrail Moita - Campingstoel - Blauw | Sport en Vrije tijd Ik ga met 27-30 weken op vakantie, dus hetzelfde "probleem" onlangs heb ik zo'n soort klap stoel gekocht, redelijk klein op klap baar en weegt niet zo veel. op van die lage strandstoeltjes kon ik echt niet omhoog komen. en de vouwstoelen zaten mij ook niet lekker. maar misschien kun je bij een camping winkel in de buurt even gaan kijken wat lekker zit...(kun je het desnoods altijd nog online bestellen, is vaak goedkoper)
bij de action verkopen ze ook tuinstoelen/strandstoeltjes. En op de site vd hema staan er ook een paar. Ik zat zelf toen ik zwanger was op zo'n klein wit plastic stoeltje, ging prima. Succes!