Kiespijn, sinds gister... Tandarts op vakantie, kreeg de hele dag ook de receptie niet aan de telefoon, ondanks dat die wel open zou moeten zijn voor pijnklachten. Uiteraard is er wel een avond/weekend dienst, maar die gaan geen wortelkanaalbehandeling uitvoeren, die trekken de boel er meteen uit. Dus nu ben ik gedoemd om veel pijnstillers te nemen. Ik neem nu een 1 paracetamol (500mg) + 1 brufen (400mg) samen in. Ik heb het vannacht rond 03.45 en vanmiddag rond 13.00 uur ingenomen, maar de pijn gaat niet echt volledig weg, dus wil ik iets sterkers. Wat is vrij te verkrijgen, maar sterker/beter dan wat ik nu slik? Tips zijn ook welkom m.b.t vermindering van de pijn Ps... als het echt niet gaat, ga ik wel bellen met de dienstdoende tandarts, maar wil niet dat mijn kies wordt getrokken..
Toen ik echt super kiespijn had, wat acheraf dus wortelontsteking was.. waar je zo'n "heerlijke" behandeling voor krijgt. heb ik advil intens gehad.. 550 mg. En 600 mg naproxen. Hielp wel! heerlijk even de verlichting.
Pff.. ik nam gewoon 2x 400mg ibrufen per keer, niet goed ik weet het maar dan voelde ik wel niks meer haha.. Niks anders hielp tegen de pijn dan dat, je zou trouwens ook gewoon de tandarts praktijk of je dokter kunnen bellen die kunnen je ook zwaardere pijnstillers voorschrijven. Beterschap!
dat deed ik ook, extra innemen! Maar ik moet waarschijnlijk nog een heel weekend, dus wil niet te snel, teveel innemen. ben bang dat ik vrij snel een soort van tolerantie bereik en dat het niet meer werkt? Maar advil en naproxen idd, ga het meteen straks halen!
bij mijn vriend heeft de weekend tandarts gewoon een wortelkanaal behandeling uitgevoerd hoor. Ik zou als je echt veel last hebt gewoon toch ff bellen en t navragen en is er niet een of ander huis en tuin middeltje..iets met een kruidnagel ?
van ibuorofen niet te veel van innemen hoor, word je ziek van..ik in iedergeval wel.. de max was 1600mg geloof ik op een dag en ik zat al aan 2200mg... (dat krijg je als je verstandskiezen trekken niet helemaal goed gaat) maar ben er heel beroerd van geworden, dus kijk wel uit met wat je allemaal door elkaar inneemt en hoeveel.
Ibrufen is slecht voor je maag. Zeker als je meer neemt als in de bijsluiter staat. Je kunt er maag bloedingen van krijgen in het ergste geval. Maar eigenlijik geld dat voor alle medicijnen. Paracetamol is dan toch nog de veiligste. Diclofenac zou ook nog een optie kunnen zijn voor jou.
600 mg ibuprofen, 3x 500 mg paracetamol erbij Maar ik heb een hele sterke maag, van diclofenac krijg ik zelfs maar weinig last (maar slik er tegenwoordig toch maar een maagbeschermer bij). Sterkte hoor!
Ik heb net diclofenac gekocht, met name voor de nacht. Mocht het echt uit de hand lopen bel ik met de dienstdoende tandarts. Ik zal niet veel door elkaar slikken, maar wat doet dat toch pijn, tand/kiespijn!
Diclofenac is idd ook goed,hoop dat je er gauw vanaf bent.Moet je nu wachten tot je eigen tandarts terug is?
Nee, althans, dat denk ik.. Het nummer zou wel beschikbaar moeten zijn, maar gedurende de dag was het steeds bezet of ik kreeg een bandje met de tekst: "u wordt z.s.m. te woord gestaan" of zoiets.. na meerdere malen te hebben gebeld, soms zelfs een half uur gewacht, had ik de hoop opgegeven. Omdat het op een minuut afstand is van onze woning, ben ik even langsgegaan en toen las ik pas dat ze dicht waren. Ik ga er wel vanuit dat ze een achterwacht hebben, zou raar zijn als dat niet zo zou zijn. Dus hoop het te kunnen rekken tot maandag.
ik zou eens kijken of je een mixje kunt pakken van 2 paracetamol en 1. ibu 400 als dat niet werkt even bellen naar de hap voor diclofenac of tramadol
Deze mix had ik al eerder op de avond genomen, werkte niet echt. ( bij de drogist werd het trouwens afgeraden 8)) Diclofenac heb ik en tramadol... Ik vrees dat ik daar echt een beetje van ga spacen Het idee dat iets van de morifine-familie zou moeten slikken voor kiespijn....