Ik was onze dochter net eten aan het geven en inene kwam er een vraag in me naar boven. Sinds ik onze dochter toetjes geef geef ik haar eigenlijk altijd volle yoghurt. Niets meer en niets minder. Maar nou vroeg ik me af of hier ook een soort van afwisselinkg (soort toetjes) in moet zitten of dat ik gewoon lekker volle yoghurt kan blijven geven.Alvast bedankt!!
Je kunt gewoon volle yoghurt blijven geven hoor! Lucas krijgt ook altijd alleen maar volle yoghurt (wel met een beetje diksap), maar geen andere toetjes, zoals danoontjes o.i.d. Zelfs diksap is niet nodig hoor! Het gaat om de calcium en dierlijke eiwitten/vetten uit de yoghurt die je kleintje nodig heeft, en die zitten volop in volle yoghurt!
Wij geven bijna altijd volle yoghurt, maar doen daar soms iets doorheen. De ene keer een beetje diksap, de andere keer een klein beetje vanillevla. Gewoon om het niet altijd hetzelfde te laten zijn. Maar hem maakt het volgens mij helemaal niets uit; hij smult net zo van zijn 'kale yoghurt' Heel soms krijgt hij danoontje (Hangt meestal samen met bezoek van oma, hahaha), maar dat is echt een zeldzaamheid.
Hier ook altijd pure volle yoghurt. Maar met oud&nieuw heeft ze er een keer wat fruit door gekregen; dat was ook smullen!
Volle yoghurt of volle kwark, een enkele keer met een scheutje diksap of een lepeltje jam erdoor voor de afwisseling
ik heb tot haar 1 1/2 ook alleen volle yoghurt gegeven, toen begon mevrouw te goed te snappen dat papa en mama een ander toetje aten. Nu eet ze volle roomyoghurt van almhof, net als mama