vraagje over geslacht?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door michellle81, 6 nov 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. michellle81

    michellle81 Actief lid

    4 sep 2008
    397
    0
    0
    haarstyliste/visagiste
    rotterdam
    Hallo meiden ,

    ik heb een pretecho laten maken met 28 weken heb ook een foto van het geslacht (meisje) maar nu ziet het er zo anders uit met 28 weken geen streepjes meer ,echt twee dikke bolletjes met een streep er tussen zeg maar ,lijkt ind op een koffieboon! maar hoort dat zo dik en groot te zijn ?het lijken net ballen hihihih

    alvast bedankt voor jullie antwoorden en hebben jullie voor mij mischien ook een foto van het geslacht maar dan rond de 28 weken ?

    liefs
     
  2. michellle81

    michellle81 Actief lid

    4 sep 2008
    397
    0
    0
    haarstyliste/visagiste
    rotterdam
    heb helaas geen foto ,lukt niet .....
     
  3. Marijee

    Marijee Fanatiek lid

    21 jan 2008
    2.295
    0
    0
    schaamlipjes kunnen opzwellen waardoor het balletjes kunnen lijken alleen mis het "fluitje" zoals de echoscopiste zei met de 20 weken echo bij mij ;) haha

    ik mijn album staat wel een echo foto van 20 weken met et geslacht van een jongetje, je ziet heel uidelijk 1 balzakje en een piemeltje!
     
  4. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    ja dat is normaal als je verder bent dan zwelt de boel op
     
  5. Gaia

    Gaia Lid

    24 okt 2007
    14
    0
    0
    adm. medewerker
    Amersfoort
    Goed dat ik dat nu weet, wij hebben ook te horen gekregen dat wij een meid krijgen :D Hoeven we straks niet te schrikken als het er een beetje anders uit ziet.
     
  6. nikster

    nikster Fanatiek lid

    26 sep 2006
    1.434
    0
    0
    Studente, bijnbaan: caissiere
    Enschede
    haha dat klopt zwelt helemaal op.... ik zat ook al te kijken toen ze geboren was... haha
     

Deel Deze Pagina