Hallo meiden, Aangezien onze lange vent het nodig vindt om languit en breed in mijn warme buik te liggen (heeft hij niet van een vreemde want ook zijn papa doet dat in bed maar dat terzijde) heb ik aan beide kanten last van mijn ribben. Eerst was het enkel links. Sinds afgelopen nacht ook rechts. Hierdoor zelfs weinig kunnen slapen van de pijn. Wat kan ik hieraan doen? Mag ik gewoon tijdens zwangerschap paracetamol slikken? Is dat niet schadelijk? Lijkt mij dat ook dat bij de kleine komt. Alvast bedankt. Groetjes sweetchocolate
je kunt er helaas weinig aan doen. Paracetamol mag gewoon tijdens de zwangerschap, dus als het te erg wordt gewoon eentje nemen.
Ik heb er ook echt veel last van...vooral aan de rechter kant. Wat ik wel doe is hem even naar het midden duwen Volgens de vk kan dat helemaal geen kwaad. Maar goed als hij er geen zin in heeft draait hij zich weer lekker in mijn ribben hahaha niets aan te doen helaas, wel erg vervelend en pijnlijk!