Pijnlijke borsten

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door MamaNoor, 7 jul 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaNoor

    MamaNoor Actief lid

    14 jun 2009
    425
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pff ik dacht dat ik het ergste wel gehad had en het leek ook even over te zijn. Maar sinds gisteren doen ze weer echt pijn, meer dan normaal. Ik ben nu 15 weken zwanger en bij mijn vorige zwangerschap heb ik er eigenlijk ook in het begin vooral veel last van gehad. Dit werd ook steeds minder. Maar nu worden de steken steeds erger en gaan ze ook jeuken..
    Vanaf wanneer hadden jullie er geen last meer van?
     
  2. Sijke

    Sijke Bekend lid

    Hoi,

    Ik heb/had er ook last van, pas nog een onderwerp over gepost trouwens. Moet wel zeggen dat het nu beter gaat, dus wie weet dat je zo rond deze tijd beterschap kunt verwachten? Richting de 20wkn bedoel ik. Bij mij was het ook heel irritant, wel wisselend maar af en toe echt niet prettig.
    Succes ermee.
     
  3. Mirro

    Mirro Fanatiek lid

    27 dec 2007
    1.782
    30
    48
    Ik denk dat de jeuk komt, doordat je borsten groter worden en je huid daardoor strakker wordt. Ik hoop voor je dat het snel over is!
     

Deel Deze Pagina