Weeén worden meestal vergeleken met menstruatiepijn, maar voel je die dan ook alleen onder in je buik of ook gewoon boven aan je buik? Groetjes shaas
De ontsluitingsweeën trekken de baarmoederspiervezels in de lengte samen en wel van onder naar boven. Dit is zeer pijnlijk en kun je in je buik, onderbuik, bovenbenen en je rug voelen. Soms zelfs een combinatie van. Vaak weet je wel hoe het voelt, maar kun je het niet omschrijven. Daarom heb ik dit stukje uit het boek: Duik in je weeën.
Ik had ze in mn rug, buik en benen. De echt krachtige weeen voelde als een bloedhete golf en een soort branderige pijn onder mn rug.
De eerste uren heb ik ze vooral onderin gevoeld, dus inderdaad als stevige menstruatiepijn (maar dan 'in golven', dus van zacht steeds harder en dan weer afzwakkend). Naar het einde toe werden ze steeds heftiger en voelde ik ze ook door m'n hele lijf trekken, als ik mij goed herinner als een golf van onder naar boven.
Nou ik had je ook overal...Waren ze maar met menstruatie krampen te vergelijken , dat was nog uit te houden.... Ik had rug / buik en been weeen! Idd moeilijk uit te leggen..... Maar een tip: Geef toe aan de pijn en ga mee met de weeen , je er tegen verzetten maakt het vaak nog pijnlijker...(lukte mij ook niet zo goed hoor)
ja ik had ook rug,en buik weeen in een fijne weeenstorm was niks aan weg te puffen, het enige wat ik doen was erin meegaan
Geen idee hahahahaha. Ik merkte niks en toen had ik al 9 cm ontsluiting. En verder tijdens vielen ze reuze mee. Ik voelde het in me buik geloof ik
Bofkont! Ze zeggen dat het als menstruatiepijn voelt, maar dan heftiger. Nou, de voorweeen voelden inderdaad als menstruatiepijn maar de echt weeen absoluut niet! Ik zou niet meer kunnen beschrijven hoe ze precies voelde, maar het was een onherkenbare pijn helemaal onderin mijn buik waar ik steeds van moest overgeven. Echt geen menstruatiepijn hier! .
Ja hihi dat zeker! Binnen 5 uur was ze er vanaf dat mijn water brak! Maar vanaf de de (weeen) begonnen die echt heeeeeel erg te doen waren hihihihihi was ze er binnen een klein uurtje
Meestal onderin je buik Ik had rugweeen die kwamen als een golf op me af.. buikweeen had ik niet echt alleen wat steekjes onderin maar daar kon ik me makkelijk overheen zetten
Bij mij waren de ontsluitingsweeen enkel in mijn baarmoedermond te voelen en heftige rugweeen. Leek bij mij absoluut niet op menstruatiepijn. Ik heb zelfs geen wee in mijn buik gevoeld. Nu ging het bij mij allemaal reuzesnel , dus wie weet heb ik een deel 'overgeslagen'? 1e wee was direct heftig en pijnlijke rugweeen. Na 4 uur had ik 8cm en met 6,5 uur bevallen. (had helaas nauwelijks persweeen, dus was een heftige bevalling)
Ik voelde ze vooral onder in m´n buik. Vooral bij m´n schaambotje zou maar zeggen. Alsof die elk moment kon breken zoveel druk dat erop stond.