dat is zeker een domme vraag maar ik heb geen idee hoe ik dat moet uitzoeken op internet etc. babies worden zonder sproetjes geboren maar wanneer krijgt een baby(kind) sproetjes? met n rood haarige baby verwacht je eigenlijk dat ook sproetjes komen. ja, ik weet wel dat de kleur van haar nog niet vast zit op deze leeftijd....maar goed, weet iemand t antwoord?
Mijn meid is ook roodharig, niet fel rood, meet rozig, henna achtig (ze is kwart turks). Bij haar kwamen de sproetjes ik denk tussen de 3 en 5 jaar in. Ik weet t niet precies meer, ik denk dat t ook per kind verschilt. Nu is ze bijna 8 en moet zeggen dat er iedere zomer wel weer meer bij komen hihi
N is niet rood, heeft ook geen sproetjes, maar wel al 4 moedervlekken! Ik heb er ook tig en haar vader ook (ook al zie je die nauwelijks omdat hij een donkere huid heeft). De eerste 2 kreeg ze met een jaar ongeveer.
Ik was ook wel benieuwd..maar zie dat het dus best wel verschild! Finn heeft ook rood(achtig) haar...en zijn papa en ik ook allebei (ik alleen vroeger toen ik net was geboren) en we hebben beiden ook echt veel sproeten...
Ik heb er mijn eigen fotoalbum even op nageslagen, heb zelf ook aardig wat sproeten (bruin haar) en wat ik zo gauw zie kreeg ik ze zo rond 3-4 jaar.
mijn meisje van ongeveer 20 maanden heeft een mooie kop rood krul haar maar er is nog geen sproetje te zien. Nou moet ik wel zeggen dat ik haar veel in de schaduw hou en haar erg vaak insmeer. Die rode haren heeft ze van mij Ik zelf zit helemaal onder de sproetjes maar zou ook mijn foto boek er op na moeten kijken om te zien wanneer ik ze kreeg
ons dametje heeft sinds een maandje of 2 haar 1e moedervlekjes. Dus net voor haar 2 jaar kwamen die... Dus met sproetjes zal dat ook wel mogelijk zijn.
grappig hoor dat ze die later krijgen. het blijft dus spannend. busster:ja erg opletten met rood haarigen en de zon.ook gevoellige huid. we letten ook op. dames erg bedankt voor jullie reacties.groetjes!
Bij Thirza (20 mnd) ook nog geen sproet te bekennen... heb zelf wel veel sproeten en dat worden er elk jaar meer. Bij mij zijn het wel echt zomersproeten, 's winters verdwijnen ze weer. Zou er mijn foto's ook eens op na moeten kijken wanneer dat bij mijzelf begon. Maar ben benieuwd wanneer ze bij Thirza komen dan