M'n zusje is door een glazen deur gelopen

Discussie in 'De lounge' gestart door Stephanie20, 23 jun 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stephanie20

    Stephanie20 Fanatiek lid

    6 mei 2007
    1.502
    47
    48
    student
    België
    Dit weekend is nu NET iets anders verlopen dan eerst gedacht. Ik heb sinds vrijdagmiddag gedaan met mijn examens, na een maand lang zitten zwoegen voor mijn bureautje wilde ik eens echt genieten van dit weekend. De zaterdag lekker naar stad geweest, wat dingetjes gekocht enzo, in de namiddag was er een loopcross in het dorp dus de hele dag buiten gezeten. En ' s avonds was er een triatlon dus daar heb ik ook nog wat gezeten. Wanneer ik rond 19.00u thuiskwam bemerkte mijn vriend dat hij een oproep gemist had van mijn vader, hij heeft die beluisterd en mijn vader vroeg ons om hem dringend terug te bellen want er was iets gebeurd. Dus wij vlug terug bellen, wist ik veel wat er aan de hand was.

    Nuja wat was er gebeurd, mijn kleine zus (12j) was bij een vriendinnetje gaan spelen, het broertje van haar vriendinnetje gaf een verjaardagfeestje bij zijn grootouders omdat ze daar een binnenzwembad hebben. Dus voor de kinderen dolle pret! Tijdens het spelen heeft mijn zus door een glazen deur/venster gelopen. Ze dacht dat het de deur was, maar ze had zich vergist en liep er vlak naast door.

    Grote paniek natuurlijk, overal bloed glas en spelende kinderen, gelukkig was de grootvader allert en heeft hij haar voet en arm afgebonden (gelukkig geen slagaders geraakt, maar het bloedde echt wel erg) ze zagen meteen de ernst van het ongeluk in en hebben de ambulance gebeld. Het vriendinnetje van mijn zus heeft in alle paniek mijn moeder opgebeld met het nieuws ' er is iets ergs ergs met jolien (zus) gebeurd. Mijn moeder hup op de fiest en richting de grootouders gereden.

    Uiteindelijk is ze meegegaan met de ambulance samen met nog twee andere kinderen erin. Mijn zus liep als eerste door het venster en na haar nog twee andere kinderen, mijn zus heeft natuurlijk de grootste klap gekregen en het meest schade, de twee andere kinderen hadden enkel een snee in de knie en één in de arm, dus al bij al viel het nog mee.

    In het ziekenhuis hebben ze mijn zus onder de doche gezet om al het bloed en andere glassplinters eruit te spoelen, want door al het bloed zagen ze gewoon niet waar ze gewond was. Mijn zus natuurlijk serieus over haar toeren en ze kreeg maar geen pijnstillers, waarom weten we niet maar mijn moeder was er behoorlijk kwaad van.

    Uiteindelijk hebben ze haar geopereerd om 18.30u tot 22.30u 4 uur dus. Wij zaten thuis te wachten en te wachten, het leek wel een eeuwigheid te duren. Omstreeks 23.30u zijn we bij haar gemogen in de intensieve zorgen. Ze was redelijk helder maar huilde de hele tijd, ze besefte dat haar vakantie er helemaal anders uit zou zien dan oorspronkelijk gepland.
    Al bij al valt de schade nog goed mee, het had veel erger kunnen zijn, ik mag er niet aan denken dat er een slagader geraakt was, we konden haar kwijt zijn.

    De voorlopige schade is: 5 pezen door in haar rechtervoet, pezen genezen goed, maar hebben alleen wat tijd nodig. Dus 6 weken gips voor haar been. Aan haar linkerhand waren er enkele pezen door en twee zenuwen. Voor de moment heeft ze geen gevoel meer in haar duim, we hopen dat deze terug komt maar in het slechte geval zal ze nooit meer kunne voelen in haar duim. Ze zal haar duim wel nog kunnen bewegen net zoals haar hele hand. Haar linkerhand zit dus ook in het gips . En over haar hele lichaam is ze genaaid en geplakt. Gelukkig zijn er alleen maar wat schrammen in haar gezicht waardoor je het na verloop van tijd niet meer zal zien.


    Sorry voor het lange verhaal maar ik moest het even van mij afschrijven. We hopen dat ze vandaag al naar huis kan, maar we zullen het moeten afwachten.

    Groetjes Stephanie
     
  2. Moesje1

    Moesje1 Niet meer actief

    jeetje zeg wat een verhaal! wat erg voor je zusje (en jullie)

    nou veel sterkte iig en ik hoop dat ze gauw naar huis mag!
     
  3. Kikkervisje

    Kikkervisje Actief lid

    14 dec 2007
    235
    1
    0
    Jeetje wat een nachtmerrie! :pale: Dat klinkt net als een scene uit een hele slecht film.
    Ik wens je zusje beterschap en veel sterkte voor haar en jullie familie!
     
  4. Moaatje

    Moaatje Fanatiek lid

    19 sep 2007
    2.535
    0
    0
    Wat verschrikkelijk naar voor jullie. Heel veel sterkte. Ik hoop dat de pijn gauw af zal nemen.
     
  5. djezelf

    djezelf Fanatiek lid

    13 apr 2006
    2.224
    0
    0
    omg. schagen
    jeetje wat een schrik zeg!
    ik hoop dat ze snel opknapt

    veel sterkte!
     
  6. Wilma

    Wilma VIP lid

    22 mei 2006
    6.396
    1
    0
    Uithoorn
    Wat een ellende zeg :(
    Arme meid.
    Maar dat ze geen pijnstillers kreeg snap ik wel. Ze moest immers geopereered en dat zal misschien samen met de verdoving niet zo'n goed idee zijn dan. Zowiezo maken sommige pijnstillers het bloed dunner...dat is niet zo handig als je zo bloed.
    Wel handig dat ze dat dan ff uitleggen :rolleyes:

    Maar wat een shock zeg... Idd gelukkig geen slagadderlijke bloeding. Hopelijk mag ze snel naar huis en kan ze toch nog leuke dingen vinden om in de vakantie te doen ondanks het verband enzo.
    Heel veel sterkte met alles!

    Hoe is het met de kinderen die na haar door het glas gelopen hebben?
    Wat zullen die opa en oma geschrokken zijn zeg...en de andere kinderen die erbij waren. Rot einde aan n dag die heel leuk had kunnen zijn :(
     
  7. petrabr

    petrabr VIP lid

    6 okt 2007
    8.000
    1
    0
    zuid holland
    zo dat zijn aardig wat verwondingen!

    heel veel beterschap voor je zusje en ik hoop dat de ergste schik nu een beetje zakt voor jullie
     
  8. saartje27

    saartje27 Fanatiek lid

    13 jan 2007
    2.391
    1
    36
    Nederland
    Dat is schrikken. Maar gelukkig heeft ze het er al met al nog levend van af gebracht.

    Heel veel beterschap en sterkte voor je zusje!
     
  9. Amfy

    Amfy Niet meer actief

    he wat een gruwel zeg
     
  10. maranka

    maranka VIP lid

    27 mrt 2007
    10.842
    0
    36
    Zo dat was schrikken. Beterschap voor je zusje. En jij en je gezin ook sterkte!
     
  11. Mila24

    Mila24 Fanatiek lid

    30 jun 2007
    2.199
    0
    0
    Antwerpen
    Oh wat verschrikkelijk!
    Heel veel sterkte voor je zusje en wat ontzettend stomd dat die mensen in dat huis geen stickers op die deuren plakken zodat mensen zien dat het van glas is, daar gebeuren zo vaak ongelukken mee.
    Sterkte!
     
  12. Lotus1981

    Lotus1981 Fanatiek lid

    6 jun 2008
    2.274
    0
    0
    financiele medewerker
    Velsen
    vreselijk! ik wens jullie heel veel sterkte!

    hopelijk knapt ze gauw op!
     
  13. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.077
    3.866
    113
    Wat zielig voor je zusje, sterkte!
     
  14. Niet meer actief

    Wat erg zeg! veel sterkte voor je zusje.
     
  15. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Oh wat zielig voor die meid!

    Veel sterkte voor je zusje, en voor jullie natuurlijk ook, zal wel heel erg schrikken zijn!
     
  16. Dreamer83

    Dreamer83 VIP lid

    16 apr 2008
    10.390
    30
    48
    Jeetje mina wat een gebeuren zeg!
    Heel veel beterschap voor je zusje.
    Hoop dat je een beetje van de schrik bekomen bent.
     
  17. ZwarteZwaan

    ZwarteZwaan Actief lid

    16 apr 2008
    180
    0
    0
    katten socialiseren in het dierenasiel
    Brabant
    Jeetje zeg wat heftig! Arme meid. ik hoop dat het met de zenuwen in haar hand nog goed komt. Heb zelf ook een zenuw doorgesneden 10 jaar geleden en helaas voel ik een groot gedeelte van mijn hand niet meer. Hoop dat je zusje meer geluk heeft!
     
  18. Mrijn

    Mrijn Fanatiek lid

    11 nov 2006
    2.853
    0
    0
    Communicatieadviseur
    Fijnaart
    Wat een horrorverhaal zeg! Dit is wel precies de reden dat ik overal veiligheidsglas in heb zitten, moet er niet aan denken wat er kan gebeuren als een dreumes op een 3-wieler door een deur heen fietst ofzo...

    Sterkte met je zus!
     
  19. Iloiza

    Iloiza Fanatiek lid

    26 mrt 2008
    2.894
    1
    0
    Multitasker
    Gatsie, wat een nare gebeurtenis. En wat een schrik natuurlijk!
    Ik hoop dat je zusje er weer snel bovenop is, en dat de wonden goed genezen.
     
  20. Daphne21

    Daphne21 Bekend lid

    3 feb 2007
    601
    0
    0
    Verkoopmedewerker Bakkerij
    Gelderland
    wat verschrikkelijk! heel veel sterkte voor je zusje
     

Deel Deze Pagina