Hallo allemaal, Wij weten sinds de 20 weken echo dat we een meisje krijgen en nu zou ik graag jullie mening willen over onze namen - Nina Lenore ( Lenore is dan bedoeld als 2e naam, roepnaam Nina) - Fleur - Fay of Fae ( hoe zouden jullie deze naam spellen)
Gefeli met jullie meisje..Ik vind Fleur erg leuk en lief..alhoewel ik nina ook leuk vind trouwens...Fay iets minder...maar ook wel even goed leuk... Ik zou Fay trouwens zo schrijven.. Succes met jullie keuze!
Fay zal ik zo schrijven Faye! net even wat anders. Voor de rest vind ik Nina leuk. Fleur wat minder! Nina is dan echt wel wat stoerder. Faye is ook een leuke naam.
Kleine meisjes worden ook groot hoor! Ik vind alle namen leuk maar ben bang dat je Fae wel erg vaak moet spellen. Ik neem aan dat de tweede naam achter alle namen geplakt wordt? Fleur vind ik de minst leuke naam vooral omdat ik dat een erg typerende naam vind (ik doe gelijk de aanname dat je kind gaat hockeyen en niet gaat korfballen zeg maar ) PS: met hockeyen is trouwens niets mis... zelf al jaren actief!
Nina Lenore vind ik erg leuk! Daar heb ik op gestemd. Fleur vind ik ook een hockeynaam, maar wel leuk (ik vind hockeynamen over 't algemeen leuke namen). Fay/Fae is ook wel leuk, maar minder dan de andere twee, ik zou 't overigens als Fay schrijven.
nee de 2e naam vind ik alleen leuk in combi met Nina. Vind Fleur Lenore of Fay Lenore niet echt klinken. Nina Lenore maakt het voor mijn gevoel wel af. zelf neig ik ook het meeste naar Nina, mijn man ook, maar hij vind Fleur ook erg leuk, terwijl ik dat van de 3 namen de minst leuke vind hahaha
Lenore doet mij aan een wasverzachter denken. Maar ik vind het op zich niet lelijk, en Nina is ook errug leuk! Maar mijn favoriet is Fay! (Faye geschreven)
hahaha ja idd tis ook wasverzachter, maar dat was niet waar ik de naam vandaan heb hoor Lenore komt uit de tekst van the raven van E.A. Poe ( bewerkt door Omnia), ik vind dit een hele mooie tekst, dus vandaar dat ik graag Lenore als 2e naam zou willen
Ons kleintje zou Fleur genoemd hebben als het een meisje was, dus heb Fleur gestemd. Maar Nina vind ik ook een supermooie naam (één van mijn favorieten , maar vriendje vind er niks aan ) Nijnka
Ik heb op Nina Lenore gestemd, maar alleen omdat ik Nina zo leuk vind. Lenore ben ik niet kapot van, maar jullie moeten het leuk vinden, niet ik. Fleur vind ik niet mooi, en Fay/Fae zou ik als Faye schrijven.
Tja, mijn keuze is wel duidelijk Onze dochter heet: Fae Leonora , vernoemd naar m'n vader Fae omdat mijn man Faye het mooist vond en ik absoluut niet, en hij vond datzelfde bij Fay, wat ik dus juist mooi vond. We zochten al een andere naam, toen we hiermee kwamen en het er gelijk overeens waren! Fae komt iets minder voor, en ik vind het wel mooi dat het er (in mijn ogen) wat iers/celtisch uit ziet door de 'ae' . En sommigen zeggen van: Dan moet ze het altijd spellen, maarja, dat moet ze bij deze naam toch... (fae, fay, faye, fey, feye,fee....)
@ athina, ik heb die manier van spellen wb Fae ook idd hier op t forum van jou banner ziet er net wat aparter uit
Ik heb voor Fae gestemd, leuke korte naam met 1 lettergreep. En net iets aparter dan Fay. Ik vind Lenore er trouwens prima bijpassen hoor!
Ik heb ook Nina Lenore gestemd, maar zou dan willen stemmen voor Nina Leonore. En dat worden toch wel een voor- en doopnaam, toch? Want dat klink wel mooi. Niet Nina-Lenore als voornaam, hoop ik.
nee de roepnaam zou dan zowiezo Nina worden, Lenore is echt bedoeld als 2e naam...en Lenore aanpassen kan niet, want het komt uit een nummer wat ik heel mooi vind...dus als ik de naam zou aanpassen/veranderen is de hele persoonlijke waarde ervan weg....en in dat geval zou ik geen 2e naam willen