Hallo sinds gister ochtend heb ik rare bloedingen en hele erge krampen. Gister middag ovulatietest gedaan en was bijna even donker als test streepje. Was de donkerste tot nu toe Vanacht heviger gaan bloeden en tot nu toe extreem veel pijn. Huisarts al gebeld kan vanmiddag terecht. Iemand van jullie die dit herkent?? Ik maak me erg veel zorgen ik heb dit nog nooit gehad en mijn menstruatie is nog niet eens zo hevig als nu we zijn al vanaf maart bezig voor een kleintje dus dit is echt een schrok aangezien het al niet wou lukken en we echt zaten te stressen.
Ik heb geen idee wat het kan zijn, ik wil je wel heel veel sterkte wensen en succes vanmiddag bij de HA, fijn dat je zo snel terecht kan!
Ook ik heb helaas geen idee maar ik heb ook op de raarste momenten bloedingen (al is het niet zo heftig) dus begrijp je ongerustheid en hoor graag wat de dokter zeg. Sterkte in ieder geval!
Kan zijn dat je een cyste hebt, heb ik vaker gehad, dan had ik wel een eisprong maar er bleef ook een eitje in de eierstok zitten, die bleef dan groeien en kwam meestal later los, deed extreem veel pijn, ben er zelfs 1 keer met spoed aan geopereerd omdat hij 5 cm was geworden en NIET los kwam