@ mama's . prachtige kinderen zie ik langs komen, mijn complimenten! @ Knippy . Denk aan je! @ Mila . Hoe is het daar? @ All . Hier terug van ziekenhuis, alles was prima in orde. Inwendig onderzoek gehad, baarmoedermond nog niet verstreken, echter wel een redelijke ontsluiting van 2 á 3 centimeter. Het zijn dus voorweeen! Maar de kleine is nog altijd niet ingedaald, hoofdje licht nog hoog, dus ze verwachten niet dat de bevalling deze nacht gaat beginnen... Mocht er vrijdag ochtend om half acht niets zijn, dan staat de afspraak voor het inleiden al in de agenda! Houd jullie op de hoogte, liefs Lieve
@lieve: dan zullen wij de hekkesluiters samen zijn, denk ik Gelukkig was alles goed. Het rommelt hier wel en ben slijmprop aan het verliezen volgens mij (sorry ff vies: maar véél slijm en was vanmiddag ook bruinig maar kan ook allemaal nog door strippen misschien komen) maar ik ga er maar niet vanuit dat het doorzet en dat ik vrijdag gewoon aan het infuus moet. Straks nog ff geshopt maar was niet zo fijn. Veel te druk en kon nergens zitten dus moesten noodgedwongen eerder afhaken. Ik ga zo ff lekker douchen en op tijd naar bedje. Truste.
Meiden succes he met de ECHT laaste loodjes!! Ik denk aan jullie! Hier gaat alles goed. Jeetje Roos is vrijdag alweer 4 weken... Wat gaat dat snel zeg....Ze heeft een goed ritme te pakken en is ook flink al wakker overdag en vooral 's avonds. Vaak komt ze om 23:00 uur voor haar laatste voeding, maar is dan tot een uur of 00:30 uur gewoon wakker........Niet echt gunstig dus, want ze komt dan 5 uur na 23 uur weer, om een uur of 4 uur dus. Maar ja als ik zelf ook pas om 1 uur slaap...schiet dat dus niet echt op. Ze drinkt veel nu. bijna elke voeding gaat haar fles van 125 cc leeg...verder alles z'n gangetje... Bekijk bijlage 34941
Hé meiden, Wat een poeppie(s), die dochtertjes/zoon van jullie! Echt schattig! Nou, één zwangere minder .. Nog twee? te gaan zeker, of heb ik dat mis? Gossie lieve lieve meiden, ik hoop dat het nu echt snel gaat gebeuren hoor. Vind het echt rot voor jullie. Veel succes met de aller aller aller laatste loodjes! Ook het wachten voor julie word beloond, .. houd vol! Ik denk aan jullie! Ik houd het forum + mijn telefoon (buddie lieve) in de gaten! Hier gaat alles verder wel oké. Zinzi nog steeds niet helemaal kippie fit, maar gaat de goede kant op. Ze is al minder verkouden. Ze drinkt momenteel 120cc, en dit gaat er prima in. Ze word één keer s'nachts wakker. Rond 03/4.00 uur. De laatste nachten zijn wat rommeliger, soms komt ze om de 3 uur, soms 3,5 en soms 4uur. Zal er misschien mee te maken hebben dat ze niet fit is, geen idee. Ook is ze de laatste dagen, laat op de avond, tussen 23.00 en 00.30 wat mopperig. Moeilijk in slaap kunnen komen etc. Ze kan dan soms ook echt hard huilen. Erg sneu! Maar als we haar even laten huilen,word ze rustiger, en valt ze in slaap. We zijn dan al wel 1a2keer naar haar toegeweest. Best vermoeiend, laat slapen en dan s'nachts + s'morgens vroeg (+/-6/7.00) eruit voor een fles. Ach, hoort aaaaaaaaaaaaaallemaal bij hé! Tís zo onzettend genieten, zo'n heerlijke kleine meid. Kan nog steeds uren naar haar kijken! Ben zo dolletjes op haar! haha! Wie niet hé, op zijn zoon of dochtertje! Knippy; Hiep HOERA! Lisanne is geboren! Het is vast & zeker het wachten waard geweest! Nu .. GENIETEN! Maaike; Wat gaat de tijd snel hé! Zinzi is vandaag alweer 1maand oud. Jullie meis drinkt 125, lekker hoor! Zinzi drinkt 120. Tís echt een lekker meisje om te heerlijk. Heerlijke bolle wangentjes, kan ik echt van genieten als ik dat zie. Lastig he, als ze rond die tijd (tussen 23.00&00.30 ) wakker zijn. Zinzi heeft het ook de laatste 2dagen. Best vermoeiend hé.. Susan; Meis, hoe gaat het met de kleine meid? Gaan de nachten al wat beter? Je bent naar het cb'tje geweest toch, nog goede tips gekregen?
BUDDY NIEUWS; Lieve is bevallen!!! Vanmorgen om 11.07 is STIJN geboren! Een heerlijk, gezond & prachtig mannetje, smst ze! Stijn weegt 3970 gram & is 52 cm lang! Vanacht om 02.00 braken Lieve haar vliezen. Haar vruchtwater was troebel, dus .. ziekenhuis!
@Lieve & de man van lieve; Lieve, meid .. Wat een super nieuw! Ik schreef net hierboven dat ik aan het wachten was op je smsje, en tatarataa .. een smsje van Lieve! Meis, geniet van jullie kanjer STIJN! Ik hoop dat het allemaal goed is verlopen in het ziekenhuis, en dat het zowel met stijn, als met jouw gaat gaat! Heel veel geluk! Liefs, Manon & Zinzi