Hallo Dames, Hier vannacht echt een rotnacht gehad. Lieke bleef maar huilen en huilen. Ze overstrekt zich heel erg, en als ik haar dan optil wordt ze wel rustiger. Maar kan moeilijk de hele nacht met haar op de arm rondlopen. Weet iemand wat je aan dat overstrekken kan doen? Ze gooit haar hoofdje helemaal achterover, en haar beentjes maakt ze helemaal lang, en kan ze dan ook niet buigen, zo stijf maakt ze ze. En ze begint dan echt te krijsen. Groetjes Rianne
@rianne, nee geen idee. Zijn het geen krampjes? Hier vanochtend voor het eerst alleen met die kleine. Tot nu toe nog niet echt een succes, ze huilt ineens meer dan anders. Ze voelt zeker dat ik bloednerveus en onzeker ben. Ik herken haar huiltjes ook nog niet echt, dat vind ik zo moeilijk! Voel me echt een slechte moeder..
Rianne, dat zijn echt tekenen van krampjes, gebruik je die Infacol nog iedere keer? Hier heb ik wat gevonden op internet over dat overstrekken en wat je er tegen kunt doen, hopelijk heb je er wat aan! Succes!
Meid kop op hier heeft Britt ook moeilijke dagen ertussen zitten en ik ben dan een "ervaren" moeder en ook ik weet dan soms niet wat er aan de hand is. Zeker als ze zo klein zijn is het echt gissen soms, er zit helaas geen handleiding bij als ze geboren worden, zou wel handig geweest zijn En je bent geen slechte moeder want je maakt je juist zorgen om d'r en dat is toch geen teken van een slechte moeder! Als je alles gecontroleerd hebt (schone luier, voeding etc) en ze huilt nog steeds dan kan je niks anders doen dan haar in je armen te nemen en afwachten wanneer het ophoudt. Hier helpt de kinderwagen bak enorm, ik leg haar daar in en ga dan een beetje wiegen of anders een stukje buiten lopen. Succes meid en dikke knuf!
@ Lafo: Ja ik gebruik die Infacol nog gewoon. gebruik het sinds vrijdagmiddag, maar merk echt nog geen verschil.
Het kan ook een paar dagen duren voordat het aanslaat staat ook op de bijsluiter geloof ik...hoop dat het nog gaat werken!
Rianne, zijn idd krampjes hoor! Sophie heeft hier ook last van... Hopelijk werkt de Infacol vlot, hier helaas weinig succes ermee. Hoogtepunt van krampjes is bij 6 wkn, nog ff volhouden dus Amore, je bent helemaal geen slechte moeder! Wat Lafo ook zegt, alles checken en als ze dan nog huilt, gewoon bij je nemen. Sophie huilde ook net (terwijl ze schone luier en net voeding heeft gehad) dus manlief heeft haar bij zich genomen en nu is ze stil Trouwens, hier lukt een gewone speen trouwens echt niet terwijl ze wel zuigbehoefte heeft. Wat zag ik nu vanmorgen.........ze heeft haar duim gevonden!!! Dat wil ik al helemaal niet! Hebben jullie tips om een speen aan te leren? Klinkt heel slecht dit maar ja, we moeten iets doen aan die zuigbehoefte en een speen kan je later afpakken, een duim niet. We hebben al een Difrax speen gekocht die lijkt op haar speen van de fles maar ze spuugt m elke keer uit (en ik probeer het echt regelmatig!). Ook zo'n speen met een knik, snapt ze niet. Beste lastig dit... Ik ga maar ns lunch klaarmaken; we hebben honger!!
Thx voor de support dames, net toen hubby thuiskwam was ze stil (natuurlijk). Net lekker gewandeld en voel me nu weer goed. ***hormonen ook! Komende week moet m'n man de hele week werken, zie er best tegenop, hij ook trouwens, maar goed, we moeten er ff doorheen! @Susan jij was toch tandarts? Hihi vandaar geen duim, of niet? Geen idee of je dat kan aanleren, wij hebben hier ook drie verschillende en tot nu toe wil ze ze allemaal niet... Dus wat dat betreft..
Susan ik vraag me af of je een speen kan aanleren, als ze eenmaal hun duim gevonden hebben dan is het moeilijk afleren, zeker als ze zo klein zijn. Amy duimt ook vanaf haar derde maand ondanks spenen. Het is niet anders, we proberen het haar later wel af te leren. Ik heb ook geduimd en ook ik ben er vanaf gekomen. Is dat de reden wat Amore zegt, dat je tandarts bent en daardoor dat je niet wilt dat ze duimt? Een voordeel van een duim, die zijn ze nooit kwijt dus 's nachts niet meer uit bed haha. Amore lekker wezen wandelen dus, fijn! Het is ook best aardig weer alleen zo koud he! Britt heeft nu ook haar huiluurtje geloof ik en Amy is ziek die heeft 39.1 graden koorts en doen nu wedstrijdje wie het hardste kan huilen.....
amore sluit me helemaal aan bij lafo, prima moeder als je het je aantrekt en die ukkies huilen gewoon om onveklaarbare reden, lekker bij je houden en laten huilen, ze zullen het nodig hebben. rianna klinkt idd als krampjes, hier helpt een warm bad nog weleens. susan, zusje heeft alles geprobeert om duim af te leren maar werkte nioet. Ze zeggen weleens sok om hte handje, maar vind ik ook zo zielig. Hier twee verkouden dames, en kids zus rs virus dus ben bang hier ook, esmee maar aan de bisolvon en neusspray, zo sneu. Ze drinkt wel minder goed maar komt gelukkig wel meer.
@Lafo: in verband met een infectie. We hebben deze beide opgelopen tijdens de bevalling. Ik zat de maandag voor inleiden al tegen een zwvergiftiging aan. Dit heeft zich waarschijnlijk tijdens de bevalling wat meer ontwikkelt. De bevalling was erg zwaar. Ik kreeg veel te snel (pers)weeën door de inleidtabletjes terwijl ik haast nog geen ontsluiting had. Hierdoor ging de conditie van zowel Matthijs als van mij sterk achteruit. Ruggeprik gekregen en ze hebben Matthijs er echt uit moeten trekken met vacuumpomp, met z'n drieën drukken op m'n buik en trekken aan z'n armpje (hij zat vast met z'n schouder). Ik had me de bevalling heel anders ingedacht. @Susan: Hier net zo. Alleen wil hij elke keer mijn of mijn man's pink. Speentje spuugt ie uit. Maar we blijven het proberen want ik kan echt niet de hele nacht met m'n pink in z'n mondje zitten. Af en toe pakt ie z'n duimpje maar gelukkig niet veel. Vannacht was een dramanacht. Matthijs had heel veel last van krampjes. Was helemaal overstuur. Rond 4 uur kreeg ie ineens een explosie in z'n luier. Hij zat helemaal onder. Zo zielig als ie zo overstuur is.
Koala, jeetje wat een verhaal zeg!! Maar een infectie? Waren je vliezen al langer dan 24 uur gebroken ofzo? Nou ja, maakt nu ook niet meer uit eigenlijk want jullie zijn nu beiden kerngezond toch? Heeft dit ook gevolgen voor een evt volgende zwangerschap, mochten jullie dat willen tenminste? Had Matthijs trouwens minder last toen hij eenmaal alles eruit gegooid had van onder?? Als we Sophie soms heel egr zien drukken en het is bijv al een tijd terug dat ze heeft gepoept (>24 uur) dan temperaturen we haar en dan poept ze eigenlijk altijd meteen en is ze vaak ook veel rustiger. Dit doen we uiteraard niet elke dag hoor. Misschien dat we het nu 3x hebben gedaan sinds haar geboorte? Lafo, een duim is idd handig omdat die altijd in de buurt is maar moeilijker af te leren. Ik ben idd tandarts (goed onthouden Amore ) dus ik heb het liefst natuurlijk geen van beiden!! Maar ja, als ik tussen de 2 kwaden moet kiezen dan liever de speen... Ze heeft haar duim nu 2x gevonden vandaag dus ik ga dat eens even goed in de gaten houden. Wat ik trouwens adviseer aan mensen met duimende kinderen, is een handschoen of want aan en anders iets van nail-bite-stop op de nagels smeren. Weet niet of het echt werkt maar het is het proberen waard. Wel grappig dat de problemen waar mijn patienten mee komen, ik nu zelf ook meemaak (hoewel ze me nog nooit hebben gevraagd hoe je een speen moet aanleren, alleen afleren) Dames, wat zijn jullie plannen eigenlijk met de feestdagen en de kleine beebjes?? Ik ga ff een foto spammen hier trouwens Is wel weer tijd voor wat fotomateriaal! Wie volgt...???
Debie bij jou dus ook ziekenboeg, hier ook, Britt niest heel veel en spuugt soms echt wat slijm na haar fles en hoest daar ook flink bij, maar ha zei dat alles goed was dus zal dan wel. RS virus he bah, zo zielig als die kleintjes dat hebben, ligt ze in het zh? Susan wat een scheetje!! Ik zal ook eens een keertje weer wat spammen. Handschoen ach gut eerlijk gezegd vind ik dat nu wel erg zielig nog om dat bij Amy te doen, bij mij hielp het toen iemand zei dat ik er Thea en Theo tanden van zou krijgen, was gelijk gestopt haha. Koala jeetje wat een heftige bevalling, die moet je zeker nog wel verwerken? Was de gyn/vk niet een beetje nalatig? Gelukkig zijn jullie beiden weer gezond thuis! Ben net thuis van een etentje, Britt ging mee en dat ging prima, ze lag lekker te slapen in de kinderwagen!
Goedemorgen, lees later even bij en plaats mijn verhaal. Alles gaat hier prima naar wens, ben giga trots! En laat me heerlijk verwennen, ben aan het genieten... Liefs Lieve
lafo, nee, ze testen niet, maar was zeer waarschijnlijk rs. In ziekenhuis komen ze alleen met uitdroging of ademhalingsproblemen, en dat heeft ze gelukkig niet. gebruik neusspray, luuf en bisolvon. bij jou dus ook lekker, dat ze maar snel beter mogen zijn
Goedemorgen dames! @moeders met zieke kinderen, Sterkte, het is altijd zo zielig als die ukkies klein zijn.. @Koala Fijn dat jullie weer lekker thuis zijn! Voor jou dus ook geen geboortehotel Weten we nog niet hoe dat was bevallen! Al moet ik wel zeggen dat ik erg blij was dat ik in het ziekenhuis kwam, maar dat lezen jullie wel in mijn bevallingsverhaal! Jaja, dat moet ik nog steeds maken, maar het komt echt! @Susan Wij gaan 1e en 3e kerstdag naar de opa's en oma's en 2e kerstdag lekker thuis met zijn drietjes. Tenminste, dat is nu een beetje het plan. We zien wel of het ook doorgaat.. @All Hier vandaag voor het eerst alleen met m'n meisje. Tot nu toe ging het best redelijk. Alleen heeft ze net weer een beetje gespuugd, nadat ze zich een kwartier in slaap had liggen huilen. Dat gaat dus nu weer opnieuw beginnen. Overdag lijkt ze dat nodig te hebben, dat huilen, terwijl ze snachts meteen weg is.. Zou dat al een dag-nachtritme zijn? Want ik leg der overdag pas in der wieg of kinderwagen als ze gaapt enzo.. Tot die tijd zit ze lekker bij mij of in de box.. Maar goed, op zich had ik gedacht dat het erger zou zijn, dus tot nu toe gaat het redelijk Moeilijk hoor dat zorgen voor die kleintjes.. Valt me soms best tegen. Aan de andere kant. Je hebt al zoveel geleerd in de afgelopen twee weken. Ik kom er vast wel. Misschien tot later vandaag (als mama rust krijgt), x
Amore sommige baby's hebben even de tijd nodig om in slaap te vallen en dat gaat soms gepaard met wat gehuil, hier ook met Britt hoor net zo. En 's nachts gaat ze tegenwoordig meteen slapen gelukkig dus zal idd wel mee te maken hebben dat ze een dag en een nachtritme hebben, gelukkig maar!! Mijn eerste dagje ook vandaag alleen en het gaat hier aardig met 2 meiden! Debie ik heb het allemaal in huis zal Britt dan ook maar wat neusspray geven, ze krijgt ook weinig lucht zo. Ik ga vanmiddag naar het weeguurtje, Britt zat vorige week nog onder haar geboortegewicht was dus weer afgevallen, hoop dat ze nu wel is aangekomen. Ze krijgt nu 5 a 6x per dag 90cc + 3 en denk dat het te weinig is aangezien ze steeds sneller komt en 's nachts ineens niet meer doorslaapt. Daarna naar mijn ouders en vanavond sieradenparty bij vriendin dus lekker druk zo!
@Amore: Nee helaas geen geboortehotel. Maar was ook erg blij dat ik in het zkh bevallen ben. @Lafo: Ik ben nog steeds bezig om de bevalling te verwerken. Ben heel veel kwijt maar ik herinner me af en toe ineens flarden of gezichten. Ik heb niet het gevoel dat de VK of gyn nalatig zijn geweest. De VK heeft me die maandag gelijk doorgestuurd naar het zkh na m'n controle. En de assistente gyn hadden niet verwacht dat na het toedienen van het 2e inleidpilletje mijn lichaam zo heftig en snel zou reageren. @Susan: M'n vliezen waren niet al langer dan 24 uur gebroken. Maar mijn lichaam reageerde te heftig en te snel op het 2e inleidpilletje. Hierdoor kreeg ik op een gegeven moment koorts en de conditie van Matthijs ging geleidelijk achteruit. 14 uur na het breken van m'n vliezen kwam de gyn ineens binnen en zei het is nu eruit of een keizersnee. Ik weet er zelf niet veel meer van. Zelfs de ruggenprik heb ik niet meer bewust meegemaakt. Alleen het gedeelte dat de gyn binnenkwam, dat ze zei: nu eruit of keizersnee en dat ze op m'n buik stonden te drukken. Dat kan me nog goed herinneren. Matthijs kreeg gedurende de dag na zijn geboorte ook koorts. Toen begon de medische molen van bloedprikken etc. Wat betreft een volgende zwschap. Er zijn geen medische belemmeringen. Maar het wordt zeker geen thuisbevalling. Matthijs heeft idd gelijk minder last als hij alles eruit gooit of een paar flinke scheetjes laat. Dan zie je de opluchting op z'n gezichtje. Wat een schattige foto van Sophie. @Debie: Succes met de ziekenboeg thuis. Hoop dat ze snel weer opknappen.