Facebook winacties

Discussie in 'De lounge' gestart door Eliza78, 24 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eliza78

    Eliza78 Niet meer actief

    Doen jullie daar aan mee?
    Wel eens iets gewonnen?
    Ik doe wel eens mee, maar nooit gewonnen. Vind de reacties bij zulke win acties wel eens een beetje bizar. Sommige mensen zetten hun hele priveleven incl ziektes, depressies, geldgebrek enz online om maar iets te kunnen winnen.
    Hoe heftiger, hoe meer kans je maakt??!!
     
  2. ButterflyNova

    ButterflyNova VIP lid

    31 mrt 2014
    5.326
    104
    63
    Ja ik doe daar aan mee en heb ook al zeer regelmatig gewonnen. Ik doe alleen mee aan acties waar weinig mensen aan mee doen, dus niet die waar honderden mensen al aan mee doen. Zo maak je meer kans.

    Ook zet ik niet mijn hele prive verhaal neer, vaak gewoon een leuke reactie waarom ik zou willen winnen. Vaak met foto, helpt blijkbaar?

    Ik zie dat vrienden vaak acties delen waar zoveel mensen aan mee doen of waarvan ik denk dat het spam is, dan is de kans natuurlijk vele malen kleiner. Ook wordt er veel 'alleen zichtbaar voor vrienden' gedeeld, ja dan win je natuurlijk ook niet ;)
     
  3. Luja

    Luja Niet meer actief

    Hier hetzelfde als butterflynova
    Ik win elke week wel iets, vorige week een leuk vest en net precies een prijs van een radiozender.
    Zielig doen wordt meestal niet gewaardeerd, een leuke reactie wel.
    En idd openbaar delen :)
     
  4. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Ik doe vaak mee met win-acties maar helaas nog nooit wat gewonnen.
    Vind het ook raar als mensen een heel levensverhaal neerzetten. Ik reageer vaak ook niet met een reactie eronder. Vaak like ik het bericht even en deel hem dan op mijn pagina.
     
  5. krullebol81

    krullebol81 Actief lid

    9 jul 2014
    393
    23
    18
    Vrouw
    NULL
    NULL
    ik heb twee keer een prentenboek gewonnen via facebookacties. Ik ben wel heel selectief in waarmee ik mee doe. Wat hierboven al genoemd wordt...hoe meer reacties des te minder kans je maakt en daar doe ik dan dus niet aan mee.
     
  6. Romy1979

    Romy1979 Niet meer actief

    Ik geef geen zielige reacties. Heb 1 x een pakketje kokosdrinken voor kinderen gewonnen en mijn zoontje had met een Sint knutselwedstrijd een compleet knutselpakket gewonnen. En pas geleden zijn we uitgekozen om banbao te testen. Kreeg mijn zoon een leuke raceauto. Moet je alleen wel ff een review geven. Geen probleem, kleine moeite.
     
  7. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ja regelmatig. Maar ik zet er geen zielige verhalen of iets op.
    Win ik, dan heb ik mazzel. En anders pech 😜
     
  8. Nala010

    Nala010 Fanatiek lid

    14 jan 2009
    2.641
    1
    36
    Ik heb ook weleens wat gewonnen maar nee niet met zielig doen.
    Vaak alleen maar door op de vind ik leuk knop te drukken.

    1x een romper van prenatal met de naam van m'n zoon
    1x een bloemstuk bij een tuincentrum hier in de buurt
    1x 6 cupcakes bij een dame die een taarten handeltje heeft
     
  9. SDonya

    SDonya Niet meer actief

    #9 SDonya, 24 apr 2015
    Laatst bewerkt door een moderator: 24 apr 2015
    Ik zet nooit neer waarom ofzo. Alleen als je hoeft te liken en delen dan doe ik mee.. Heb nooit wat gewonnen trouwens
     
  10. Strandbal

    Strandbal VIP lid

    3 mei 2013
    8.890
    3.414
    113
    Ik heb 1x een robijn badjasje gewonnen, ze vroegen wat je favoriete wasverzachter was dus had ik een foto van mijn collectie gemaakt. Verder win ik nooit wat. Ik ga ook geen hele verhalen neerzetten.
     
  11. silvana81

    silvana81 Fanatiek lid

    12 feb 2007
    2.777
    17
    38
    administratie
    Diemen
    heb ook vaak meegedaan maar nog nooit wat gewonnen, je ziet ook nooit staan wie er gewonnen heeft.
     
  12. Bieslook

    Bieslook Actief lid

    4 mrt 2015
    232
    0
    0
    Sprookjesbos
    Ik heb ook nog nooit wat gewonnen. Deel elke week wel iets maar er doen zoveel mensen mee dat je bijna geen kans maakt.
     
  13. Mamia

    Mamia Actief lid

    3 dec 2014
    480
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hahaha ik dacht altijd dat het spam was :)
     
  14. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Paar keer..

    Ik doe alleen mee als er niet zo veel likers ofzo zijn.. :)

    Heb een keer een taart gewonnen,.babysokjes, tas, kaartje ondoorspeeltuin & vandaag een schoonmaakpakket twv 75 euro van prowin.. :D
     
  15. Fruitmoes

    Fruitmoes Bekend lid

    22 jun 2009
    847
    1
    18
    Ooit eens een boek gewonnen van een uitgeverij en ook eens een acriviteitenboekje voor in de auto voor dochter.
     
  16. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.743
    1.061
    113
    Hier ook geen zielige verhalen, vind dat echt sneu als je zo moet winnen. Iefer huisje zn kruisje denk ik dan.

    Ik win echter regelmatig wat oa
    koffer carlton
    waardebonnen
    make up
    tickets voor eea
    speelgoed,dvd of kleren voor zoontje

    puur geluk. Reageer of deel iets maar 1x maar ook ik reageer alleen op de dingen waar je een reeele kans hebt. Dus niet op actie's waar al 8000 likes op zijn en waar je pas over 4mnd hoort wie er gewonnen heeft.
     
  17. nijntje1983

    nijntje1983 Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.192
    0
    0
    vlakbij assen
    Alleen bij lokale ondernemers, waarbij je dus ook daadwerkelijk kans maakt :D. Al een paar keer een leuk prijsje gewonnen. Een waardebon van 10 euro van de groenteboer, krentenbrood van de bakker.
     
  18. Loontje85

    Loontje85 Fanatiek lid

    19 sep 2008
    3.465
    0
    36
    Sales-/Logistic-Assistant
    Purmerend
    Ik doe vaak mee met win acties, maar nog nooit wat gewonnen ....
    Ik doe vast wat fout ;)
     
  19. Casara

    Casara Fanatiek lid

    20 aug 2014
    2.267
    416
    83
    Een schoonheidsbehandeling bij mijn nagelstyliste/schoonheidsspecialiste. Bij die grote dingen nooit wat gewonnen. Doe er inmiddels ook niet meer aan mee.

    Ik stoor me vooral aan mensen die maar reageren om te reageren, bijv reageren op een kinderwagen als er geen kinderwens meer is en je kinderen er te groot voor zijn. Daarnaast ben ik ook heel allergisch voor zielige verhalen. Iedereen heeft wel een verhaal, maar iedereen heeft ook evenveel recht. Daarnaast kun je je afvragen hoeveel er van waar is!
     
  20. ikke175

    ikke175 Fanatiek lid

    30 dec 2011
    2.576
    0
    36
    NULL
    NULL
    Ik doe regelmatig mee maar ik win nooit wat..

    Zelf gooi ik er ook vaker acties uit en er wint altijd iemand zoals beloofd :D
     

Deel Deze Pagina