We zijn er nog steeds niet uit qua tweede naam. Op ons lijstje staan nu: - N.ova P.hileine - N.ova I.sabel - N.ova V.alerie Namen die we ook mooi vinden maar inmiddels zijn afgevallen zijn: - N.ova C.arice - N.ova V.ajèn - N.ova L.orèn Welke naam vinden jullie het mooist of hebben jullie nog andere aanvullingen?
Ik hou er persoonlijk niet zo van als kinderen "zomaar" een tweede naam krijgen omdat die naam ook wel leuk is. Ik weet niet wat de namen betekenen maar ik zou dan gaan voor eentje die een mooie passende betekenis heeft of eentje die qua betekenis bij Nova hoort. Zo op t eerste gezicht vind ik Nova Isabel trouwens het leukste.
De naam Nova heeft voor ons ook geen speciale betekenis. We vinden het gewoon een mooie naam. Voor ons is de betekenis niet van belang, behalve als het iets heel negatiefs zou zijn.
Nee maargoed een voornaam is toch weer wat anders dan een tweede naam. Maar in jullie geval zou ik dan dus voor Isabel gaan erg mooi
Ik zou zelf niet voor een tweede naam gaan die begint met een klinker, als de eerste naam ook eindigt op een klinker Vind dat iets minder lekker klinken. Ik heb op Phileine gestemd.
Nova Isabel.. ik vind Loren eigenlijk ook leuk (vjnd ik het beste klinken eigenlijk)! Verder: Nova Mae Nova Elise Nova Lilly
Ik vind Nova Isabel van je genoemde opties het leukst. Zelf vind ik Nova Jolie (uitgesproken als zjolie) ook erg mooi samen.