Hallo, Zaterdag vertrekken we voor een weekje naar Denemarken. We verblijven in een huisje in Blavand. Iemand nog leuke of handige tips? Voor daar of onderweg?
uitgaanstips of waar ben je precies naar op zoek? Voor onderweg heb ik geen tips, wij rijden altijd snachts aan een stuk door, zodat de kinderen er niet zo heel veel last van hebben!
* Legoland is niet zo ver weg. * Ribe is een oud stadje met een Viking-museum. Voor de kinderen is er van alles te doen. * Het strand en de duinen zijn altijd leuk. * Esbjerg en omgeving. God fornøjelse! (= Veel plezier)
Ik ben even kwijt in welk plaatsje precies.. maar je kunt ergens een soort van railbiken... over een oud treinspoor met een aangepaste fiets. Het enige is dat je dus gewoon fietst en fietst en je op een gegeven moment zelf de fiets even moet omdraaien omdat je dezelfde weg weer terug moet Maar voor een middagje even wat anders kan het (mits het niet strontregent) best leuk zijn
Jippie: Ja wij wonen inderdaad in Ringkøbing @ts: Voor je kindjes op die leeftijd is er ook een Dierentuin/speeltuin op niet al te ver. Jyllands Park Zoo - Børneparadis Groetjes!
In Esbjerg hebben ze een visserij- en zeevaartmuseum. Naast boten hebben ze er ook aquaria, zeehonden en een leuke speeltuin. Een deel is overdekt dus ook geschikt als het weer tegenzit. Je loopt er geen hele dag maar we hebben er ons prima vermaakt. Weet niet of ik een site mag plaatsen: Velkommen til sælernes verden - Fiskeri- og Søfartsmuseet