Venkelthee

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by Dani84, Jan 27, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    De een zegt wel de ander raad het af.

    Hoe zit het nu met venkelthee.. Ik geef BV en drink het zelf wel 1 kopje per dag soms per 2 dagen. Maar kan ik dit ook aan Jarno geven voor de voeding of juist niet en zo ja hoeveel?

    Groetjes Danielle
     
  2. Ilse

    Ilse Lactatiekundige

    Apr 2, 2008
    1,552
    0
    0
    Lactatiekundige IBCLC
    Almere
    Hallo Danielle,

    Inderdaad wisselen de meningen over venkel thee, Zelf zou ik het niet aan Jarno zelf geven. De BV zorgt juist voor een optimale coating van de darmen. Daar moet je zo lang mogelijk weg blijven met andere stofjes (venkelthee of andere antikramp druppeltjes)

    Venkel wordt beschreven als een wat melkproductieverhogend middel. Ook komt het via de MM alsnog bij je kindje.

    Er zijn overigens best veel verhalen van moeders die wel baat hadden bij het gebruik van venkel maar ik zou het gebruik zeker niet overdrijven. Alles in mate en liefst niet rechtstreeks geven aan Jarno.

    Succes

    Ilse
     
  3. Dani84

    Dani84 Niet meer actief

    Hoi

    Oke bedankt!

    Groetjes Danielle
     

Share This Page