heb ze net gekregen incl de pamperbonnen! helemaal happy, was er bijna doorheen! zaten ook nog eens 4 pampers bij in, beter dn de standaard maandverband haha
Hier ook gisteren ontvangen, wederom ZONDER pamper bonnen baal ik van.. ik bedoel, kan ze goed gebruiken voor straks.. Dussssssss als iemand deze heeft en er niets mee doet, pb me dan!
mijn moeder heeft hem vandaga ontvangen met pamperbonnen en de 4 gratis luiers vraagje: hij komt op naam aan, maar doe wie wordt het bezorgt. postbode of folderjongen? de folderjongen heeft namelijk al 4 wk geen folders bezorgt en dumpt ze ergens. heb al enkele klachten ingedient maar vraag het me ineens af. zou dan namelijk wel erg shit zijn als ze ergens in een poortje of kanaal liggen weg te rotten
hier ook nog niks en ik wil ze zo graag! kreeg ze wel altijd, maar idd wel eens wat later als hier gemeld werd.. ik hoop echt dat ze nog in de bus gaan vallen!
Ze komen niet met tnt maar ook niet met de "folderjongen" Ze komen via Sandd ofzoiets. Dus worden wel door iemand gebracht die alleen geadresseerde post bezorgd
Oeh, ik hoop dat ik ze vandaag ook krijg. Meestal zitten er bij mij wel pamperbonnen bij, volgens mij nog niet 1x zonder.
hier ook binnen met de pampers en pamperbonnen voor het eerst dat ik de bonnen eindelijk binnen krijg.
heb ze vanmorgen gehad! ben heel blij! viel me wel op dat er op de pamperbonnen geen uiterste inleverdatum staat?