Ja schattig he, klein bolletje. Is ook mn eerste kindje en ben van mezelf best tenger. Toch verwacht ik nog wel een flinke buik te krijgen. Buikje groeid sinds twee weken ineens. Haha kan me wel voorstellen dat je er af en toe een beetje flauw van bent zeker omdat je 'pas' op de helft zit, maaarrr wel heel mooi om te zien hoor!
Een tijdje niet meer gekeken, maar wat een mooie buikjes alweer! Ik zet volgende week weer een foto er op
Nou, dames wat een mooie buikjes weer en mama van daisy Jij benadrukt je buikje op elke foto ook zo mooi weer! Ik ga vanaf volgende week ook meer foto's met kleding maken n met n leukere achtergrond want omdat ik ze zelf maak in de spiegel is er altijd n bende op de achtergrond Hier van vandaag met 16 wk.. Time really flies! http://i.imgur.com/bdgRH.jpg http://i.imgur.com/fFnMp.jpg http://i.imgur.com/I6x85.jpg
ik zal straks ook nog even een foto maken alleen hier verschilt het nog steeds erg met of ik net heb kunnen poepen (sorry voor de vieze praat ) of niet heb namelijk nog steeds erg last van obstipatie
Mooie buikjes! Ik word vooral erg rond van veel eten in mijn buik Dan zet ook echt mijn maag op. Donderdag 18 weken, dan weer een fotootje. Obstipatie is super vervelend! Genoeg water drinken. Lauw water op een lege maag helpt ook goed. Succes!
Melkos behoorlijk buikje al! Mamasylvia ook al mooi duidelijk! D83 mooi buikje! En mooi figuur Mamavandaisy wow! Echt een mooie buik maar idd ik ben benieuwd hoe groot ie nog wordt! Hoe groot was je bij je dochter?
Dankje hihi Ja, zie ze echt bij iederen groeien en groeien.. Toch mag t van mij nog groter en groter zodat ik echt kan gaan showen en mensen er niet meer om heen kunnen :-D
Wij zijn even ver zie ik. Heb jij ook rugpijn of iemand anders hier? Heb lage rugpijn, pijn aan het stuitje en doms zn steek richt schaambot/vagina Kan bijna niet lopen.... Morgen na het werk tog ma de ha bellen
Wat leuk, idd nou je t zegt Rugpijn, Uhm af en toe maar niet in die mate zoals jij t omschrijft Wel eerder gehad zomaar af en toe een dag(deel) n voelde me echt geradbraakt zeg maar wist niet hoe te liggen Vriendin van mij had t tot een week of 18/19 dagelijks Dus t is zeker niet ongewoonlijk maar vooral heel vervelend Als je bijna nie kan lopen maar even overleggen idd Beweeg j veel? Lig j anders/meer? Die steken kunnen duiden op Bandenpijn Voel t Soms ook als ik te lang wacht met plassen of n verkeerde rare beweging maak of soms als ik ineens opkom soms ook zomaar Hoe voel j verder lichamelijk?
@Vvlinder.... Ik heb ook vaak last van mijn onderrug en stuitje.. In het begin had ik ook zo'n last van mijn bil spieren dat ik eerst met mij knieen op de grond moest zakken als ik van de bank wilde.. en daarna opstaan en lopen was echt geen pretje. De laatste tijd gaat het beter alleen stuitje blijft gevoelig.