Hier mijn foto met 19 weken, voor de vergelijking heb ik die van 6 weken er weer even bij gezet Bekijk bijlage 276179 Bekijk bijlage 276182 het is nog niet veel, maar ben owh zo trots !!!
ik blijf jaloers op jullie mooi buikjes!! Vrijdag ben ik 20 weken en hier is nog steeds niks te zien blijkbaar draag ik erg laag...vind het erg jammer want zou graag een mooie buik willen showen
Aah kelly, komt wel! Bij mij zag je ook heel lang niks echt sinds een week pas dat t wat groeit. Ik draag hem ook heel laag.
Dames, wat leuk om al die buikjes te zien. Ik wil ook elke keer een foto van mn buik maken maar dat vergeet ik steeds Ik heb van de week mijn buikbanden binnengekregen. Daardoor komt mn buik net wat meer uit. Hij is nog niet heel duidelijk maar het begin is er! Vanavond mn vriend maar weer even vragen een foto te maken post em zo snel mogelijk!
Heb ook even terug gekeken en wat leuk om jullie buikjes te zien bij al jullie verhaaltjes! En wat grappig, ook de verschillen.Denk ook dat het scheelt, 1e,2e of 3e kindje. Leuk meiden, ik ga het ook bij houden!
Mooie buikjes weer! Ik schreef eerst hier af en toe en zag ik jullie buikjes Nu leuk om bij de bevallingslijst jullie verhaal erachter ook te lezen Net andersom chayennah! Mooi buikje, super dat je je taille nog zo ziet, komt je buik zo mooi uit ook