Gelukkig was je de kilo's precies weer kwijt, dus niet getreurd dan Oh ik wou dat ik al eventjes een 15-tal weken kon doorspoelen en daar even blijven zitten
elance haha idd, was het net kwijt en nu weer zwanger Zal nu ook wel weer dik worden Had niet extra veel of slecht gegeten ofzo. achja..
@ Paloe, mooie fotos zeg! Leuk om te zien hoe je lichaam die transformatie ondergaat ja! @ Elance, dank meis! Hoop zo dat die bolling iets goeds voorspelt! Ben blij dat ik het weekend druk ben, want kan haaaast niet wachten!
Oh ja dat geloof ik best. Veel vocht vastgehouden of..? Ik ben sinds ik zwanger ben 1,5 kg aangekomen maar heb ook gegeten voor een heel weeshuis.
Nou ik moest na de bevalling nog 10 kg kwijt dus het was niet alleen vocht Ik ben nog niet aangekomen De vorige keer heb ik ook gewoon normaal gegeten maar deze keer wil ik er nóg meer op letten, want het is toch een hele klus om het er weer af te krijgen Haha ja die trek in het begin is waardeloos
@paloe: valt nog goed te verbergen.achter wijde shirts, het zijn ook echt de darmen, smorgens niet zo hoor! Haha
Lovelymom, wow wat een buik! Wilde al eerder kijken maar vergat het steeds... Die is moeilijk te verbergen maar moeilijk te geloven dat het nog maar zo pril is... Paloe, was jij echt al 22 wkn met dat buikje Zou je niet zeggen!
jonneke ja kijk maar in mijn album Daar staat het hele verloop.. Ze vroegen me bij aankomst voor de 20 weken echo ook enigzins wantrouwend wat ik kwam doen en of ik wel zeker wist dat ik 20 weken was Mocht 2 weken daarna nog eens 'model' liggen voor leerlingen omdat het zo goed te zien was. Is uiteindelijk een lekker zware boy uit gekomen
haha dat ging inderdaad pas hard groeien vanaf de 23wkn. Op zich wel lekker natuurlijk want je moet er lang genoeg mee lopen maar snap ook wel dat je wilt showen met je buik en dat lukte niet zo goed bij 20wkn :S
Nog 1 nu 6 weken en 1 dag! Alweer iets dikker..mijn baarmoeder voel ik ook steeds soort van trekken...