Nu het jaar ten einde loopt en er weer een vers jaar staat te wachten is het tijd om weer goede voornemens te maken. Hebben jullie goede voornemens? Ik wil volgend jaar weg bij mijn werk (eindelijk die stap had ik al jaaaren geleden moeten nemen) en een ieuwe studie volgen Sparen, sparen o en sparen Die eeuwige 10 kilo eraf En jullie?
- Minder make-up/verzorgingsproducten kopen. - Minder eten weggooien. (Ik gooi zo min mogelijk weg altijd, maar soms komt een pak vla/yoghurt bijvoorbeeld net niet helemaal op) Ik haat eten weggooien. - Iets meer sparen!
Nieuwe baan zoeken Nieuwe woning zoeken Ietwat afvallen +/- 5 a 7 kilo Minder (geen!) Zinloze dingen meer kopen
Ieder jaar met stipt op 1: afvallen Verder eindelijk mijn rijbewijs halen en eens meer tijd maken om vrienden te zien en leuke dingen te doen
Ik niet. Ik geloof niet in goede voornemens voor het nieuwe jaar. Er komt meestal toch niks van terecht. Uit onderzoek is zelfs gebleken dat mensen die op 1 januari starten met de uitvoering van hun goede voornemen een lagere slagingskans hebben, dan mensen die op een willekeurige dag in het jaar starten. Bovendien: ik vind dat als er iets is aan mezelf wat ik moet veranderen, ik daarmee niet moet wachten tot 1 januari, maar het meteen moet doen.
Wij hadden 3 jaar geleden een voornemen om onze smartphones wat meer opzij te leggen. Hadden hier zelfs tijden bij enzo. Echt ook tot de zomer volgehouden. Denk dat we die weer opnieuw gaan in voeren. Verder ... genieten!! Het leven is tekort om je druk te maken over allerlei onbelangrijke zaken. Hier hebben we beiden handje van dus elkaar er ook steeds weer op wijzen.
Zwangerschapskilo's eraf Gezonder - regelmatiger eten Meer bewegen Meer leuke dingen doen als gezin. Hier wil ik mee starten na mijn kraamtijd zal dus rond feb - maart zijn
Ik wil volgend jaar gaan uitvinden wie ik ook alweer ben zonder hormonen in m'n lijf. Ben nu al meer dan 4 jaar onafgebroken zwanger en aan het ontzwangeren en wil nu meer om mezelf gaan denken. Uitzoeken wat ik nu echt leuk vind en waar ik blij van wordt. En verder, mijn kledingkast uitmesten en een hele nieuwe garderobe aanschaffen die bij mijn (veranderde) figuur past.
Aangezien mijn voornemens toch niet lukken heb ik nu als voornemen lekker veel kilo's aankomen wellicht val ik dan eindelijk volgend jaar af
- laatste twee kilo kwijt en strakker worden (=fanatieker trainen) - letten op het boodschappengeld en minder eten weggooien - meer genieten
Minder stressen en daardoor ga ik per 1-1-18 een dagdeel minder werken ( ouderschapsverlof), de combi van gezin met 3 kinderen en een man die erg veel in het buitenland zit is me aan het opbreken en daarom nu deze keuze. Heeft even geduurd eer ik het aan mezelf heb willen toegeven dat deze constructie gewoonweg niet werkt, dus vooral meer aan mezelf werken.
Nope.... Geen voor komend jaar. Het belangrijkste is me afgelopen zomer gelukt... Nu al ruim vier maanden gestopt met roken.
Per vorige week: minder snoepen en meer bewegen. Per 1 maart: genieten van het thuismoederen en besparen.
- Weer verder gaan met afvallen, net voor ik zwanger raakte eindelijk 12 kilo kwijt na een jaar lang struggelen - Zuinig omgaan met mijn geld dus geen oogschaduw paletten van 50 meer halen.... haha dat word nog pittig. - Eindelijk de knoop doorhakken en stoppen met deze onzinnige doodlopende opleiding en me richten op de opleiding wat ik wel wil doen - Gewoon gelukkig zijn!