Onze dochter is bijna jarig en zoals elk jaar ben ik op zoek naar een leuk verjaardagsjurkje. Het liefst lekker truttig want daar houd de kleine madam wel van. Iemand tips betreft webshops?
Bij h&m hebben ze soms hele leuke truttige jurkjes. Ik weet niet hoe oud je dochter word? Het merk pom pom heeft ook leuke jurken. Ik heb hier zelf nog nooit wat besteld maar zie altijd leuke dingen voorbij komen. Manou fashionkids - Exclusieve meisjeskleding Majesteitjes Home page
Ik heb een heeeeeeeele mooie, hahah. Morgen is ze jarig en krijgt ze m eindelijk aan!! Ik heb een pettidress cupcake. Google maar eens, heb m gekocht bij poppedoll
Hm had ik wel een mooie in de uitverkoop gezien vorige week, hmm morgen na het werk eens kijken. Ga nu ff jullie linkjes bekijken, Bonnie jean heeft vaak inderdaad ook leuke jurken.
Ik weet niet of je facebook hebt maar daar heb je een facebook pagina 'merkkinderkleertjes' en ook 'Baby boutique' staan hele leuke jurkjes op
Hier kwamen de jurkjes van de prinsesjes bij de troonwisseling vandaan: PILI CARRERA Kids fashion - Home
Ik ben ook altijd op zoek naar een apart jurkje voor mijn dochter haar verjaardag. Nu is ze pas jarig geweest en toen had ze dit aan. Ik vond het zo leuk, en is weer eens wat anders als een jurk.