Het onderwerp zegt t al...welke telefoon zal ik nemen? De Nokia is 40 euro goedkoper en ik vroeg me dus af wat t grote verschil is tussen deze twee. De Nokia gebruikt windows en de Samsung Android....aangezien ik niet zo op de hoogte ben vroeg ik me af wat het verschil is en wat beter volgens jullie... Alvast bedankt!
Welke zou je aanbevelen dan? Ik heb zelf de Iphone 5, maar wil er een voor mijn man kopen die wat 'simpeler' is en een vriend van ons heeft de samsung en is er blij mee zegt ie...
die Samsung die jij in je stukje hebt staan zeg maar? Ik heb zelf tijdelijk zo'n telefoontje gehad maar dat is echt niet te vergelijken met een reguliere smartphone om het zo maar te zeggen. Deze zijn ook wat ouder, ik had maar 3 apps er op staan en dat trok hij al bijna niet om maar een voorbeeld te geven. Hoeveel wil je er voor uit geven?
Ik zou persoonlijk geen smartphone met windows erop nemen.. Er zijn veel apps die niet werken met dat besturingssysteem.
Uk heb ook een lumia. Ik vind hem ideaal. Tis even wennen een besturing op Windows, maar hij doet niet onder voor een Samsung. Heb hiervoor een Samsung gehad. De reden dat ik voor de lumia (800) heb gekozen is dar hij meer intern geheugen heeft en meer megapixel in de camera heeft zitten dan de Samsung waar ik tussen twijfelde. En ook was deze goedkoper dan de Samsung. Ik heb mijn telefoon nu 3 maand en nog geen dag spijt van gehad
maar die jij hebt is toch ook niet te vergelijken als die ts bedoelt.. Die is ook meteen ruim 2 keer zo duur.
Het gaat haar er toch ook om wat voor besturing beter is? Bij mij maakt het geen verschil.... En het gaat niet om welke telefoon ik heb, ik heb het er bij gezet omdat ik duidelijk wou maken op welke punten ik de keuze heb gemaakt om voor de lumia te kiezen.
Mijn man heeft de lumia omdat hij de iphone 5 te duur vond... hij heeft er elke dag spijt van! Geen overzichtelijke, handige telefoon. Veel apps die hij leuk vond bestaan helemaal niet voor een windows telefoon. Het ergst vindt hij dat er geen Voetbal International App voor bestaat Hij heeft zelfs al geopperd dat ik na de zomer voor de Iphone 5 moet gaan, dan neemt hij mijn Iphone 4 wel, ha ha ha. Dus als je twijfelt tussen de samsung en de Lumia, kies dan alvast niet voor de Lumia! (en de samsung ken ik niet, dus daar kan ik niets over zeggen)
Dat van die apps is wat mij betreft hét grote nadeel van een Windows telefoon. Dat ga je echt missen hoor! Daarnaast vind ik het inderdaad ook een onoverzichtelijk systeem met teveel beperkingen.