krijg altijd veel positieve comentaar als ik Cashmir op heb, heel grappig als men vraagt wat voor herlijk apart luchtje op heb.. Heb ook de Wish gehad van Chopard...vond m toch minder dan de Cashmir..dus maar snel weer over gestapt!
amor amor van cacharel en van yves roches neblina daar ben ik vrij gehecht aan omdat het de eerste parfum is die ik van mijn mama heb gekregen.
Anna sui(wordt niet meer op de markt verkocht tenminste niet meer dat ik het weet hahaah.) mochino Hugo boss deep red en niet te vergeten CoCOn van Yves rocher lekker zachte geur bruine flesje.
heb meerdere favorieten dior: addict thierry mugler: angel rochas: tocade jill sander: sun carolina herrera: 212 chopard: mira bai soms is kiezen moeilijk
Hypnose van Lancome... krijg altijd complimenten Verder Ralph Lauren Voor mannen: Fahrenheit.. zo apart En Roma.
wish van chopard is mijn alltime favorite voorheen venezia van laura biagotti maar is helaas nergens meer te krijgen. mocht iemand weten of daar nog aan te komen is dan hou ik me aanbevolen.