Wanneer mag je niet thuis bevallen?

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Kim11, Jun 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kim11

    Kim11 VIP lid

    Mar 23, 2011
    5,960
    178
    63
    Als ik op internet lees, dan lees ik verschillende verhalen, de een zegt dat het niet mag als er kans is op vroeggeboorte, de ander zegt dat het niet mag als je boven de 100 kilo weegt, en weer de ander zegt dat het niet mag als je hoger dan de 1e verdieping woont.

    Nu woon ik zelf op 3 hoog in Amsterdam. Ik weeg 80 kilo, dus dat is prima voor de ambulance..

    Zou ik dan thuis kunnen bevallen?
     
  2. Ineke

    Ineke Verloskundige

    Dec 15, 2010
    2,663
    0
    0
    Hallo,

    Is er een lift? Anders is 3 hoog wel lastig, het beste kan je het dan met je verloskundige bespreken want misschien hebben hun speciale afspraken daarover. En hun kennen de woningen.

    Boven de 100kg moet je begane grond bevallen, woon je in een flat, als er een lift is, is het geen probleem.

    Kans op vroeggeboorte is geen reden, wel als je weeen hebt voor de 37 weken maar dan stuurt je verloskundige op dat moment richting het ziekenhuis.

    Groetjes Ineke
     
  3. Kim11

    Kim11 VIP lid

    Mar 23, 2011
    5,960
    178
    63
    Oke.. Bedankt :)
     

Share This Page