Hoi meiden, Hier een echo foto van 20 weken met een beentje. Zien jullie hier ook toevallig het geslacht. Wij wilden het niet weten met de echo maar ben nu toch wel erg nieuwsgierig en dacht mischien is hier iets op te zien.
Ik ben echt een leek, zie totaal niks erin. T is dat je zelf zegt dat het een beentje is hihi mij kunnen ze binnenkort met de 20weken echo ook alles wijs maken. Alleen ik denk dat je niets ziet want als je hebt aangegeven t niet te willen weten lijkt t me vreemd dat ze je een foto.meegeven met het geslacht in beeld
Ik dacht mischien linksboven bij de streep. Maar dat zal idd wel niet omdat we gezegt hebben dat we het niet hoefden te weten.
Ik kan er niets van maken. Lijkt me dat ze het juist ook niet in beeld brengen omdat je gezegd hebt het niet te willen weten