Hier een grote meid met 2 jaar was ze 14 kilo en 94 cm, maar ´gelukkig´ nu een half jaar verder is ze 14,4 kilo en 95 cm. Ze groeit niet meer zo heel hard, vind het namelijk ´zielig´ als ze echt heel lang wordt. Ik ben 1.80 en haar vader is 1.93.
Evy is nu 2 jr+ 3 mnd en is 87 cm en 12 kilo. Ook niet groot hoor, maar ze ziet er prima uit. Ik ga dus ook niet meer naar het cb omdat lengte en gewicht gewoon niet alles zegt. Maakt je alleen maar weer onzeker.
over 3.4weken is mijn zoontje 2jaar. hij was vorige week 86cm lang en gewicht weet ik eigenlijk niet. binnekort maar is wegen ben nu wel benieuwd
hier geen vergelijkings materiaal voor je, aangezien mijn vent nogal groot is! je moet gewoon je gevoel volgens, als ze netjes haar lijntje volgt en geen rare dalen heeft, of pieken, is er volgens mij niks aan de hand hoor!! mijn bink is nu 97 cm en 16 kilo.. schoenmaat 26 en over maandje 2 jaar oud..
Hier ook lang mannetje, zoontje van 2 en half jaar is 98 cm en ongeveer 15 kilo, schoenmaat 26, wij zijn beide ook lang dus hij heeft het niet van een vreemde.
Ms K wordt dus in augstus 2 en is op dit moment 92 cm en 12.5 kilo. Schoenmaat is nu 24, kleding maat 92 (en soms een kleine 98)
Jeetje wat een flinke bink inderdaad als ik dat zo vergelijk met mijn 8juli knulletje die verzuipt nog regelmatig in maatje 92 en heeft schoenmaat 22 (kga van de week kijken voor een maatje 23 eindelijk) Maar zoals je al zei: zolang ze hun eigen lijntje maar netjes volgen is er niks aan de hand
Op een gegeven moment groeien kindjes minder snel. En dat is maar goed ook anders worden ze zo´n 3 meter hihi. Mika was met 2 jaar precies 1m01 en 23 kilo. Nu is hij 3 jaar en 10 maanden oud, 1m20 lang en 23 kilo. In gewicht staat hij gelukkig helemaal stil. Hij is in 1 jaar en 10 maanden maar 19 cm gegroeit. Het is prima dat hij nu iets minder hard gaat.
mijn zoontje is nu 16 kilo en schat hem z'n 94cm misschien zelf iets langer. (laatste controle 1,5 jaar 87cm op cb) kwa kleding draagt hij van broek 92/98 en van shirt 98/104 hij wordt vrijdag 2 jaar o schoenmaat 25/26
Alleen maar beter hoor! Nou niet te klein maar ietsjes kleiner. Jaime wordt eind oktober 5 jaar. De laatste x meten in het zkh was ze 113 cm en dat was in januari. Haar schoenmaat is 29 en ze weegt 22,5 kilo...