zit zo te lezen wel heel veel verschil in. Ik heb mijn ei meestal tussen dag 16 en 20 en mijn luteale fase is juist wat korter, laatste keer 12 dagen, keer daar voor 8 dagen. Als je van je onzekerheid af wilt inderdaad gewoon je dokter bellen voor advies! Succes!
ik heb er eigenlijk geen idee van. Het enige dat ze mij vertelde is dat als een cyclus langer dan 36 dagen duurt dat de kans op een zwangerschap heel klein is. Nu zie ik hier op t forum dat er meerdere mensne wel zwanger zijn geraakt bij een langere cyclus.
Dat vind ik ook een beetje en rare opmerking, als je maar een goede eisprong hebt toch. Een korte LF kan wel een probleem zijn, dat een lange een probleem zou zijn heb ik eigenlijk nog nooit gehoord, maar het lijkt me dat je dan wel voor je NOD vaak als positief zou moeten kunnen testen. (als je zwanger bent)
Hoi Ik heb een Lf van 18 a 19 dagen in een 28 dagen cyclus. Mijn eisprong is rond dag 9, volgens mij zelf dit keer dag 7! Ik maakte mij ook zorgen omdat mij eisprong steeds eerder kwam maar zelfde cyclus lengte. Maar he zie mijn banner Heb je altijd een lange LF? Of misschien ben je nu gewoon te gestresst of te zenuwachtig, dan kan het ook later komen. Of je bent zwanger en je test is nog gewoon nog niet positief. Ik zou nog gewoon lekker een paar daagjes wachten. De cyclus voordat ik zwanger was bleef mijn menstruatie ook nog 2 dagen later wachten. Ik vond het zo gek! Je leest het hier minder en ik was ook gaan twijfelen of ik dan wel zwanger kon worden maar het kan meid! Ik moet wel zeggen dat ik op dag 14 na eisprong positief testte. Maar dit was met een erg gevoelige test en een heeel vaag lijntje. Maar bij sommigen duurt het wat langer voordat de hcg verdubbelt. Succes!
ha aan de lijn gehad...even afwachten of ik wordt ongi of ik ben zwanger..woensdag nog niet posi heb getest of ongi ben geworden terug bellen...nu dus gewoon afwachten!
He meis, ik heb ook lange cyclussen... laatste 2 waren 39 en nu 38 dagen. Mijn eisprong komt rond dag 23/24, maar mijn LF is netjes 15 dagen... Wel goed van je dat je ha hebt gebeld! Spannend dat je het nu gewoon maar moet afwachten... ik hoop natuurlijk voor je dat je zwanger bent!! Heb je al getest of nog niet??
Kijk, daar kun je wat mee! Dus voor nu nog even geduld en gebeurd er helemaal niets dan dus naar ha. Nou meid, ik hoop op een pos. test voor je hoor!
vanmorgen heb ik getest...dus we wachten maar af...ga denk ik dinsdag morgen weer testen als ik nog niet ongi ben..
Hee Meis, Ik heb ook een lange LF hoor. Mijn eisprong is/was op dag 12. En zie mijn cyclus! Door mijn MK ben ik het overzicht een beetje kwijt en ben ik deze cyclus begonnen met ovu-testen. Vandaag dag 4 van de cyclus, ik begin al te testen. Ik denk dat ik nog steeds een vroege eisprong heb dus voor de zekerheid maar vanaf nu dus.. Een LF is volgens mij meer lastig dan gevaarlijk. Je moet altijd zo lang wachten en als je dan niet zwanger bent en je cyclus laat weer eens een dag langer op zich wachten brengt dit veel onzekerheid me zich mee. Ik duim voor je op een positieve test! (NB: Als je nog vragen hebt kan je beter de verloskundige bellen, mijn HA deed maar wat vaag over mijn vragen en wat volgens mijn HA een menstruatie was, is volgens de verloskundige een ei-bloeding geweest)
Tsjee.. een menstruatie is toch wel heel wat anders dan een ei-bloeding!! (ff off-topic: Ik vraag het me toch ook wel eens af hoor met die huisartsen... zo liet hij mij ook een keer schrikken bij een inwendig onderzoek. Hij dacht iets abnormaals te zien in/bij mijn baarmoeder terwijl de gyn niets bijzonders zag mja...)
Ik heb pco en gebruik Clomid voor een eisprong, maar dan nog komt mijn ei pas tussen dag 16 en 20 en de lf is ook 20 dgn. Mijn arts zegt dat het heel normaal is en dat die LF zomaar kan wisselen tussen 15 dgn en 21 dgn. Ik hoef me gelukkig geen zorgen te maken, maar ik weet natuurlijk al wel dat ik een probleem heb. Het is iig goed om je vast bij de HA te melden als je je ongerust maakt. Succes.