Hai! Hebben jullie kinderen ook van die rare eetgewoonten? En dan heb ik het over 'gekke' dingen eten. Zijn ze ergens heel erg gek op, waarvan jij denk bluuggh Nathan eet graag zilveruitjes, ik gebruik ze voor door de sla, die eet hij zo uit het handje op. Zo ook augurken. Maar bij opa is hij gek op langoustine, ik ook hoor, maar het is nou niet echt een voor de hand liggend hapje ofzo. Vertel!
Ik verbaas me er altijd over dat ze dingen zoals zuurkool, boboti en eigenlijk bijna alles met smaak opeet, maar dat ze banaan echt ranzig vindt. Het gezochtje dat ze trekt als ze alleen al de banaan aanraakt is gewoon geweldig. En die knoflook-tic heeft Kyra ook. Laatst was ze de enige die het had gegeten in een bloemkool/aardappel stamppot en ik was wat uitgeschoten met de knoflook. Wat een lucht kwam er uit haar mondje zeg!
Mijn dochter vindt het echt een delicatesse om haar komkommer in haar roosvicee te dopen en dan een hap te nemen...En roti is haar lievelingseten, patat en pannekoeken vindt ze heel vies....Tja
Toen ze nog wel eens wat at Groene olijven! En nu... Eet ze alles! Zolang het maar aardappels zijn, haha. Wit brood-pannekoeken-vla-yoghurt-zoetigheid enz moet ze hier niet!
Dit kan men ook eetgewoonte noemen... Lisa weigerde fles vanaf het begin, en nu nog, en ook van tuitbekertjes moet ze niks weten. Maar - ze drinkt sap en water met een gewone beker en groeimelk - met een normale "volwassene" teelepel (geen babylepel aub! )
Hmm, ik heb een veelvraatje, maar zilveruitjes en olijven heb ik nog nooit geprobeerd, zal eens kijken of hij het lust. haha Verder niet echt rare dingen. Alleen water drinkt hij niet uit zijn tuitbeker, alleen maar uit een gewone beker. Veel interessanter Als ik al water in zijn tuitbeker doe, zit hij heel hard met zijn hoofd te schudden: dat drink ik toch niet op mama
ja, Luca is ook van de beker-wissels. Dan wil hij weer zijn eigen beker, dan die van mama. Dan is opeens een glas weer het leukste om uit te drinken. Vorige week was niets goed...tot ik hem een tuitbeker met drinken gaf. want daar kan je heel stoer mee door de kamer lopen en opeens uit gaan drinken. Nu is dat weer over en wil hij weer uit zijn "eigen" duralex glaasje drinken. Maar al die tijd, echt altijd... Is mama's espressokopje het aller allerfijnste om uit te drinken, vooral als er nog een druppel koffie in zit!!
Als hij iets nieuws proeft als bittere witlof of zure zuurkool, dan gaat hij wild snuiven en als hij voldaan is en lekker heeft gegeten, dan gaat hij achterover hangen en hard grommen!
Meneer heeft de eetgewoontes van z'n vader eet vooral alles wat mama smerig vind. olijven en knoflook in olie sardientjes sushi etc Als hij vindt dat hij genoeg gegeten heeft roept hij Toetje!
Haha, hier nog een zilveruitjes- en augurkenfan. Hij kan er echt geen genoeg van krijgen. En als meneertje geen honger meer heeft, maar er nog wel eten op z'n bord ligt, legt 'ie z'n bord (inclusief eten dus) omgekeerd op z'n hoofd en begint dan heel hysterisch nep te lachen. En oja, als ik of vriendlief (of op 't kdv een ander kindje) even de andere kant op kijkt, pikt 'ie altijd wat te eten. Maakt niet uit wat het is en hoeveel, als 'ie maar iets kan pikken.
Op z'n hoofd, wat een joker. Sasha smijt het gewoon op de grond. Soms zie je wel eens van die filmpjes van kinderen die niet willen eten, dan doet die ouders het voor. Een hapje in hun eigen mond. Sasha trapt daar dus mooi niet in. Wat ze dan doet is, ze gaat ons voeren.