Ik zal maar even beginnen. Ik ben Groepsleidster en assistent coördinator bij een logeerhuis voor kinderen met adhd, pdd-nos enz. Ik werk daar ongeveer 20 uur per week. Ben benieuwd naar de rest van de reacties!
Ik werk in een supermarkt, op het moment bij de kassa, maar ga waarschijnlijk weer terug naar het vers! Ik werk 24 uur.
Ik ben juridisch secretaresse, werkte tot voor kort 32 uur p/w. Heb nu vakantie/verlof en na de bevalling wil ik 24 uur p/w gaan werken.
Ik studeer rechten. Zo'n 15 uur college per week (& dat is hard werken hoor! ) en daarnaast lekker thuis verder studeren.
ik voel me een beetje klein tussen al die hoge beroepen! ik werk in een aluminiumfabriek, nog tot mei 32 uur, dan terug 40 uur.
Ik ben verpleegkundige en werk als groepsbegeleider bij mensen met een verstandelijke beperking, 32 uur per week
Ik werk als CRM medewerkster 36 uur per week maar dat gaat na de bevalling of naar 32 of naar 24 uur.
valt mee hoor. de 1 wat langer dan de ander ik werk ook in ploegenstelsel, van 06.00 tot 14.00 (12 minuten pauze om 10.00) van 14.00 tot 22.00 (12 minuten pauze om 06.00) Mijn vriend werkt ook daar, in de andere ploeg, lekker handig voor ons kindje, maar we zien elkaar wel niet zo heel veel, aangezien hij ook nog eens de zatermorgen werkt bij zijn broer
wel handig idd voor jullie kindje! maar niet leuk voor mekaar.... wow jullie pauzes zijn goed uitgemeten zeg! echt precies 12 min? ploegendienst is wel fijn vind ik! ik werk zelf alleen in de avonddiensten... maar zou nu wel wat meer dagdiensten ook willen
Ik werk als behandelaar in de verslavingszorg. (voor 24 uur) En ik hoop eind van het jaar me te kunnen registreren als gedragstherapeutisch medewerker. Het eerste deel v/d opleiding zit erop, nu nog de supervisie...
Ik werk op een makelaarskantoor als medewerker binnendienst. Dit gemiddeld 24 uur per week. De ene week wat meer, de andere week wat minder Oh en daarnaast nu 24/7 P.A. van een peuter van 2, een man van 25 en ik run een volledig huishouden