En daar zit je dan met de feestdagen... bij de HAP. (Topic, geen normale lymfeklier meer) Na lang trubbelen en een zoon die steeds zieker werd, met uiteindelijk niet meer drinken en plassen, hebben we eindelijk een AB kuur gekregen. Zijn lymfeklier zorgt ervoor dat hij steeds zieker werd. Gelukkig ben ik vandaag weer terug gegaan en hebben ze eindelijk mij gelijk gegeven dat het toch ontstoken is. nu maar hopen dat t snel over gaat. Ipv van een gezellige samenzijn, loop ik zieke man en zoon te verzorgen en is dochter bij oma en opa. En dat zorg ik natuurlijk ook nog voor de jongste. Ren me eigen rot.
Ach Wat een dag! Als je in de buurt had gewoond had ik je een bordje rollade met sperzieboontjes gebracht. Fijn dat je zoon nu eindelijk AB kan krijgen! Sterkte voor jullie, hopelijk kan je je rust pakken
Hopelijk gaat het snel beter met hem. Vorig jaar zat ik met mijn zwangere zus op de spoedeisende hulp. Dit jaar is mijn dochter ziek :'( Driemaal is scheepsrecht. Dus volgend jaar gaat alles vast goed
Dank jullie wel dames. Nu maar hopen dat de AB snel aanslaat, want ieder slokje drinken komt er net zo hard uit . Dus er komt geen vocht binnen. Hij slaapt nu gelukkig, en ik ga zo met je jongste boven wat knuffelen tot ze slaapt.
Als hij blijft overgeven vannacht morgen bellen voor medicatie ervoor. En heb je ors in huis? Hoop dat het snel beter wordt voor je!
Goedemorgen, ik ben net wakker. Onze zoon heeft vanmorgen om 5.00 gespuugd en slaapt nu nog. Onze jongste is 2x voor een voeding gekomen. Dus het was een kort nachtje. ga zo kijken hoe het gaat. Ors heb ik niet. Is dat in de supermarkt te krijgen?
Beterschap. Vervelend net nu zo ziek zijn zeg. Er heerst volgens mij zoveel op het moment. In 4 weken tijd is mijn oudste 3x ziek geweest. Eerst een flinke luchtweginfectie, toen buikgriep en nu heeft ze al 6 dagen aan een stuk koorts.
ORS is meestal bij de supermarkt wel te verkrijgen.. je kan het ook zelf maken http://home.deds.nl/~arnoud/fannius/ors.htm; Heel veel beterschap Hoe is het met zijn enkel ? Heeft e.e.a. niet toch met elkaar te maken ?
ORS kun je ook prima bij de apotheek kopen welke nu dienst heeft. Of zelf maken met een kopje water, theelepeltje zout en koffielepel suiker.
Zijn enkel gaat de goede kant op. Erop staan lukt nog niet, maar de zwelling is weg en hij beweegt hem weer. Verder gaat het nog helemaal niet goed. Hij heeft al 2 dagen helemaal niets gegeten en al het vocht wat binnenkomt komt er nog steeds terug uit. Hij is wel meegeweest naar mijn ouders omdat hij dit persee wilde, maar daar sliep hij constant. Ook de zelfgemaakte ors komt er weer uit. Hij is net voor de eerste keer naar de wc geweest en hij zegt nu ook dat plassen pijn doet . om de AB een kans te geven wachten we de nacht af. En anders morgen maar weer bellen
Jeetje! Dat klinkt echt niet goed hoor teigetje! Hij is echt ziek! Ik zou toch weer bellen hoor! Sterkte meissie!