Noa leuk om te horen, ik ben ook 32 en mijn partner 41. Mijn partner gaf aan dat ze er niet op gemaakt is om zwanger te worden haha en aangezien ik naast een kinderwens ook een zwangerschapwens had was de keuze makkelijk bij ons! Bij ons is de leeftijd van mijn vrouw wel de reden waardoor mijn vrouw niet weet of ze ook voor een tweede wilt gaan. We hebben nog 2 rietjes over waardoor ik soms twijfel of we wellicht alvast extra moeten bestellen. Maar ja, mijn vrouw weet t echt niet, eerst maar eens zien hoe we het ervaren met 1 kindje. Hebben jullie het daar op voorhand al eens over gehad (ondanks dat een eerste zwangerschap nog is uitgebleven?) Ik duim mee voor dinsdag!! Chybou das waar ook dat jullie ook 10 jaar schelen. Is t zo dat jij of jouw vrouw ook in de veertig waardoor de keuze voor wel of geen tweede kindje ter sprake is gekomen? Vliegje wat heerlijk weekendje weg en dat Reva zo goed doorslaapt! Spunkie jullie maken t wel heel spannend hoor!
Welkom noa. Geef de moet niet op bij ons heeft het in totaal 10 maanden geduurd voor ik zwanger was hierin hebben we 8 pogingen gehad. Grappig om te lezen dat jullie allemaal een oudere vrouw hebben. Wij schelen vijf jaar ik 32 zij 27 mijn vrouw was net klaar met school toen we begonnen vandaar dat ik heb gedragen en ook qua leeftijd. We hebben altijd gezegd we willen er twee nu hebben we zoiets van we zien wel. Ons ukje gedraagt zich in het zh anders dan thuis. Gelukkig liet hij gisteren wel zien wat hij thuis doet wij hadden namelijk zoiets van de arts denkt dat we overdrijven. maar het schijnt normaal te zijn dat ze zich in het begin anders gedragen.
Hoi vliegje, Gefeliciteerd nog met de geboorte van jullie dochter! Wow de eerste keer IUI raak!! Ik hoop bij ons ook!! Nog paar daagjes wachten, maar wat duren die lang.... Wij zijn in behandeling in het Elisabeth ziekenhuis in Tilburg.
Vlieg geniet van je weekend weg. Fijn dat ze al zo lang slaapt Chybou is dat niet vrij snel dat ze nu al draaien? Spunk ik hoop dat je vrouw intussen bevallen is
@dreamygirl wat grappig dat jullie ook ongeveer net zoveel schelen... en herkenbaar hoor wat jouw vriendin zegt.. De mijne vind ook dat ze niet gemaakt is voor zwangerschap en aangezien ook ik degene ben met de zwangerschapswens is die keuze hier ook zo gemaakt... we hebben het weleens gehad over een tweede en in eerste instantie willen we dat wel maar hangt er ergens ook een beetje vanaf hoelang het duurt voor we zwanger mogen worden van de eerste... of we doen gewoon wat mijn moeder zegt haha... die zei van de week ineens dat het een tweeling wordt en ze het zeker weet! Ach wie weet.. Ja ik denk eerst ervaren hoe het is met 1 kindje goed is.. en ja dat zeg ik tegen mijn vriendin ook vaak... leeftijd nu zegt niet meer zoveel... maar ik hoor haar wel... @miss1982 goed bouwjaar 1982 dat is ook mijn bouwjaar dus hoop dat het hier snel goedkomt! Hoe oud is jullie kleintje nu? Ooh en Spunkie sorry had niet helemaal Door Hoe het bij jou was maar je vrouw kan ieder moment bevallen begrijp ik dat goed? Spannend hoor!! Succes!!!
Miss kan me indenken dat je aan jezelf gaat twijfelen als de kleine zich anders gedraagt in t zks. Gelukkig hoort dat erbij! Hebben jullie een beetje bij kunnen tanken en weten ze al iets meer? Noa t zou wat zijn direct raak van een tweeling hihi...de eerste x raak zou zo maar kunnen, was bij ons ook zo maar ja dan moet de kleine wel blijven plakken Ja mijn vrouw zegt ook dat wat betreft haar leeftijd er ook bij komt kijken hoe zij zich zal voelen als de kleine er is. Ze zegt of je nou 32 of 41 bent dat merk je echt wel...we gaan t zien, eerst een gezond kindje op de wereld zetten hopen we!
@dreamygirl js dat zou zeker wat zijn een tweeling bij de eerste keer IUI. Zou het wel heel bijzonder vinden als het deze keer raak is.. vind het met de dag moeilijker worden... het afwachten.. voel mn lijf wel maar niet zoals ik normaal voel als ik ongesteld moet worden... geen buikpijn.. maar zeurbenen en zo nu en dan misselijk.. maar ja we weten het pas dinsdag pfff ... De tijd tikt.. haha!! Ja en idd wat betreft leeftijd snap ik de gedachtegangen van onze vrouwen alleen geloof me mijn vrouw is vaak fitter dan ik haha dus geloof niet dat leeftijd altijd iets zegt
Idd bijzonder dat er hier zo veel meiden met 'oude vrouwen' die geen zwangerschapswenhebben . Bij ons is dat precies hetzelfde. Lieve is 41 en ik ben 31. Lieve wilde heel graag moeder worden maar had geen zwangerschapswens en ik duidelijk wel. Wij zijn, mede door Lieve's leeftijd, wat eerder begonnen aan het invulling geven aan onze inderwens. De leeftijd van Lieve's ouders speelde bijvoorbeeld ook mee. Ik was net 29 toen C. kwam (Lieve 39). Dus wij waren een paar jaar eerder... Voor ons was wel of niet een tweede (ha! en gelijk ook een derde! ) op basis van Lieve's leeftijf nooit een vraag, ook van te voren niet. Voor ons weegt het wel of niet hebben van broertjes en/of zusjes veel zwaarder dan het hebben van een 'oude' moeder. Miss, hebben jullie nu wat meer duidelijkheid? Lijkt me zo moeilijk je kleine in het ziekenhuis. Of heeft het ook wat rust nu je weet dat er goed naar gekeken wordt? N. heeft zich al eerder ingerold van buik naar rug. Alleen, zo begreep ik van een vriendin die CB arts is dat het dan meer reflexmatig gebeurd. Ik zie nu wat ze bedoeld, het gaat nu soepeler. N. heeft het vervolgens een hele periode niet gedaan. F. is al weken aan het oefenen om op zijn buik te draaien, maar steeds ligt zijn armpje in de weg. Het schijnt dat ze rond de zeven maanden goed kunnen omrollen. Natuurlijk lees je gevallen die dat veel eerder kunnen, maar dan vraag ik me af of het het reflexmatige van de buik naar de rug rollen is. Vind die ontwikkeling zo leuk! Ook nog eens op dezelfde dag. C. Heeft nooit gerold. Die kroop ook niet! Ze schoof op haar kontje door de kamer. Dus dit is voor ons helemaal nieuw. Noa, hier zei mijn vrouw ver voordat ik zwanger raakte ook dat we een (jongens) tweeling zouden krijgen. Ze was er zó zeker van! En zie hier... N. en F. zijn al weer 5 maanden
Noa spannend hoor...dat t maar snel dinsdag worden! Chybou begrijp jullie beredenatie hoor dat broer/zusje zwaarder weegt maar mijn vrouw zegt (wel terrecht) dat je nooit weet hoe zo'n band ontwikkelt. Zij heeft bijv vreselijke verhouding met haar zus dus daar weegt zij niet zo zwaar aan. Bloedbanden zeggen niets, das ook mijn ervaring...sommige vrienden staan mij dichter naar t hart dan mijn eigen broer en zus. Die reden zal voor mijn vrouw dus nooit opgaan. Wij hadden wel eerder willen starten maar we hebben bewogen jaren achter de rug en tja dan lopen dingen soms anders....samen ook bewust geweldige reiservaringen opgedaan met activiteiten die met kids niet te doen zijn! Wij hopen van onze kleine meid ook een globetrotter te mogen maken door samen met ons mooie reizen te beleven!
Succes spunk Het geeft ons veel rust dat ze er naar kijken ik denk dat hij dinsdag naar huis zal mogen. Door rust regelmaat en de medicijnen moet het allemaal goed komen. In het zh doet hij het heel goed en huilt hij ook niet zoveel maar ze zien wel de reflux. Wij hebben nu ook ff meer rust. Ik ben normaal de sterke van ons twee en huil nooit. Ik was nu gewoon echt gebroken en trok het echt niet meer. Dus dit kwam op het goede moment. Je voelt je zo machteloos. Mijn vrouw is gewoon werken en en ik zat met een huilend kind. Dat breekt je gewoon
Miss, ik begrijp het heel erg goed. F. heeft 4 maanden verschrikkelijk gehuild. Dag en nacht... Moedeloos wed ik er van. Op een gegeven moment ben je écht op! DanJoan je zelf alleen nog maar mee te huilen Hopelijk zet de goede lijn zich voort. Heel veel succes Spunk! Dreamy, Lieve en ik zijn ruim 8 jaar bij elkaar. We hebben in de eerste 5 jaar alles gedaan wat je maar kon verzinnen. Reizen, stappen, uitslapen... (Haha) Na 5 jaar waren we er voorzichtig aan toe. Mijn gezondheid ging achteruit en om te voorkomen dat mijn lijf niet goed zou herstellen van een zwangerschap hebben we de stoute schoenen aangetrokken. De band van mijn kinderen, daarvan kan ik alleen maar hopen dat hij goed zal zijn. Hopelijk kunnen en willen ze elkaar later steunen als wij er niet meer zijn of er is iets met één van ons aan de hand. Wat ik voor mijn kabouters ook belangrijk vind is dat ze opgroeien in een situatie waarin ze niet het enige kindje zijn, waarbij de wereld van hun mama's niet alleen om hen draait en leren dat ze soms moeten delen en wachten. Ik merk nu al aan mijn oudste dat dit heel veel verschil maakt.
Miss dat klinkt ook loodzwaar en helemaal niet gek dat dat je opbreekt! Sterkte meis! Chybou ik begrijp je verhaal en zal er sowieso voor zorgdragen dat onze kleine realiseert dat niet alles om haar draait. Gelukkig ook veel vriendinnen met kids waardoor samen spelen/delen ook geleerd gaat worden. Mijn vrouw heeft nooit grote kinderwens gehad maar met mij zag ze t moederschap uiteindelijk wel voor dr. Ze heeft echt moeten wennen aan dat idee dat ze een kindje zou gaan krijgen, pas wnnr ze zeker van dr zaak was (hoe zeker kan je zijn van de meest spannende en onbekende weg die je inslaat als je zwanger probeert te worden haha) zijn we er aan begonnen. Ze is super betrokken en vind t prachtig hoe mijn buik groeit en de kleine naar t leven trapt MAAR eerst één kindje, ik weet niet of ik meer wilt zei ze aan t begin van t traject. Tja daar zal ik het ook mee moeten doen...twee mensen moeten een tweede kindje willen. Ik zie t wel voor me namelijk....
Onze 2e poging was raak Noa en we zijn ook inTilburg geweest bij dokter Bernards. Zo'n lieve vrouw! Mijn vrouw is 25 en ik 30 en heb dus onze dochter gedragen. Dianta wil echt niet dragen. Ze had altijd wel een wens maar dat dragen stond haar tegen. Mij niet dus de keus was hier ook snel gemaakt haha. Spunkie, wat een geduld moeten jullie hebben!