Ik weet niet waar jij sperma in zou doen, maar wij hebben het het liefst in een potje. Het handdoekje is alleen maar om z'n handen na afloop te wassen. Een rare fantasie heb jij.
Whahaha...ik heug me iets van vroeger, een jonger broertje, pubertijd en stijve handdoeken die mijn moeder vond blegh haha... Uiteraard mag de beste man ook gewoon zijn handen wassen en drogen
Haha en ik heb dezelfde herinneringen als Dreamy maar dan van m'n ex-man 🤐😖 hahahaha! Dreamy succes morgen! Spannend zeg! Denanja, wat ontzettend knap dat je al weer zo fit bent!
Ik heb de Manduca gebruikt (naast doeken) vanaf de geboorte. Daar zit een (niet warme/dikke) insert ingebouwd. Heerlijk ding! Erg lang gebruikt.
haha dreamy/vlieje/spunkie bij de marine hadden sommige jongens ook een harde handdoek in hun bed!!!! blehhhh goed om te lezen dat jullie allemaal positieve ervaringen hebben met draagzakken
Yes, 1e week is hier voorbij. 7 dpo nu. Nu nog een week wachten... Kan iedere zwangerschap ook anders zijn? Zit al mijn notities van de zwangerschap bij Reva na te lezen en sommigen dingen komen overeen, sommigen niet. Ja ik ben er veel mee bezig, vind het vreselijk! Ik dacht dat ik redelijk relaxt zou zijn maar toch niet...
ja elke zwangerschap is anders vliegje. bij mijn mk was ik bijv. savonds misselijk en bij deze zwangerschap sochtends.
@Vliegje...ik had het ook de eerste poging na Lizzie, daarna zakte dat helemaal weg gelukkig. Maar ik hoop dat er geen tweede poging nodig zal zijn voor jullie natuurlijk!
het is de boba geworden die was het makkelijkst om te doen haha (wilde niet hoeven knopen) en is inclusief de insert. mn vrouw heeft hem meteen uitgeprobeerd met winkelen en ons meisje bleef lekker slapen
Leuk Denanja! Dragen is zo fijn Hier was ik gister en vanochtend misselijk. My mind is still messing with me!
haha vliegje als je misselijk bent zou je ook positief moeten testen want je kan pas symtonen krijgen als je hcg in je bloed hebt . ben benieuwd!!! dankje dames.
Ja maar zit pas 8 dpo! Kan nooit toch. Ik maak mezelf gek, hou ik mezelf voor haha. Mijn moeder heeft gister nog tarotkaarten gelegd. Toen met Reva ook 1 legging gedaan en toen kwam de kaart van zwangerschap naar voren (uit 72 kaarten). Ik was toen inderdaad zwanger. Gister kwam weer die kaart naar voren. En een vriendin van ons is een beetje helderziend. Ja je moet erin geloven hoor, maar met Reva had ze alles goed. Was gewoon eng. Ze appte ons toen op het moment dat de weeën startten, was net slijmprop verloren. Wist toen nog niemand. Zij wist het eerder als onze ouders haha! Ze zei, ik denk dat het niet lang meer duurt. Later heeft ze nog naar mijn vrouw een bericht gestuurd dat het een hele zware bevalling zou worden, misschien ks. Dianta zei dat niet tegen mij om me niet bang te maken. Het werd een ks. En zij zei als enige dat het een meisje zou worden. Dus ben benieuwd wat er nu van klopt hihi.
hahaha geweldig. spannend dan weer he. hoop dat het netzo als bij evira is voor jou... dat de eerste keer heel spannend is en daarna weer beetje afnam of eerste x raak natuurlijk
Dag allemaal! Een tijdje niets van me laten horen, sorry daarvoor! Dit kwam doordat ik even afstand wilde nemen van alle (soms positieve, soms negatieve) iui verhalen en wat meer relaxed het proces in wilde gaan. En ja hoor, eindelijk is het na 9 iui-behandelingen raak! Inmiddels al vier echo's verder. Ik ben nu ruim 10 weken zwanger en kan het haast niet geloven dat mijn vriendin en ik in december een kindje zullen krijgen als alles goed gaat! vliegje, begrijp ik goed dat jullie bezig zijn voor een tweede? Denanja, gefelicteerd met de geboorte van Tess! Leuk om al jullie verhalen weer te lezen, ga zo bijlezen!