Nee hoor helemaal niet twijfelen aan jezelf! Ik heb uren naar testen gekeken in ieder licht wat ik naar kon vinden. Uit elkaar halen, spoelen met water nog meer turen en turen. Enz enz
Deze had ik ook. Wel.rot kwaliteit foto maar dit was met een telefoon gedaan met slechte camera. maar ook een roze met t oog duidelijk te zien streep. Vals action vind ik prut voor mij. De ovutesten knallen niet en doen niet hun werk en de zw test ook niet bij mij.
😂 Haha ja is bij mij niet iedere maand zo maar af en toe.... Niet meer te houden! Gefeliciteerd met je zwangerschap trouwens
Dat vind ik persoonlijk ook nog al een heftig vals positieve.... Althans als dit binnen de tijd verscheen en niet net als bij mij pas na 2 uur. Had met kV vaak Vd twijfel strepen.
Weet je, als je een test zo lang bewaart moet je proberen ook nuchter te blijven Ik heb dat ook, dan kijk ik maar constant of ik toch iets zie, en opeens zie je wat. Ga je eens even heel eerlijk zijn weet je ook zelf wel dat je test vals is... Als ik dan weer ongi wordt schaam ik me bijna voor de achterlijke dingen die ik dan heb gedaan hihi
Nou bij ons heeft het 2,5 jaar geduurd voordat ik zwanger was van ons zoontje. Maar nee, ik heb geen testen gesloopt en bewaard net zolang tot je een streep ziet. Ik kan me best voorstellen dat je dat doet wanneer het lang duurt, maar als er na lange tijd alsnog een streep komt dan is het niet de schuld van de foute test want hij is al niet meer geldig.
Helaas nog even het afrondende bewijs Moet vrij of zat ongesteld worden en dus vanmorgen nog maar even een kV er tegen aan gegooid. Op naar de volgende ronde!
Misschien wordt ik gek en heb ik een bril nodig Maar ik lijk heeeeeel licht iets te zien of ligt dat aan mij?
Ja snap wat jullie zien. Maar komt omdat de kV testen zo n voorgedrukt streepje hebben. Zo n glimmend stukje in de strip als je hem kantelt. Deze foto is met flits gemaakt en vertekend dus wat. Heb dit iedere maand met kV en was daarom over gegaan op action om dit soort mini vage strepen te voorkomen. Maar na de vorige keer met action.... Toch Maar weer kV. Ik zou willen dat het waar was maar helaas pindakaas denk ik.
Nou ik heb ook behoorlijk wat kv testen gedaan maar nooit gezien dat er een glimmend streepje zit. Ik zou zeggen, test over 2 dagen nog eens. Je zit nog voor je nod!
Zelfde test 2 uur later zonder flits. Hij is toch echt blanco. Maar je hebt gelijk. Ik zit nog voor mijn nod. Vrijdag nog maar eens proberen. Ik snap ook echt wat jullie op die andere test zien en raakte daar een paar maanden geleden ook erg hoopvol van inmiddels weet ik dus dat dit dat rare "glansstukje" is. Dank voor t meekijken iig x
Ik meen ook iets te zien maar vindt het idd niet roze... Ts zolang je niet ongesteld bent is er nog hoop