Hallo allemaal! Hier een bezorgde (aanstaande) moeder... Afgelopen zondag zou mijn nod zijn, maandag 24e niet ongesteld geworden! Dus ik dacht, gooi er ff een testje tegenaan. Kruidvat gaf binnen 5 min een licht streepje. Toen gelijk een clear blue digitaal gekocht en die gaf zwanger 1-2 weken aan. Vanmorgen wilde ik nog een van kruidvat doen....eigenlijk zelfde lichte streep geeft ie aan zoals afgelopen maandag.... Tot nu toe nog steeds niet ingesteld, en ook niet het gevoel dat ik het ga worden. Maar toch ergens klinkt er een stemmetje in mijn hoofd dat ik toch misschien niet zwanger ben ben gewoon bang dat t mis gaat.... Hebben jullie hier ervaringen mee?? Ik ga zo de huisarts bellen, kijken wat ze zeggen...ik hoop natuurlijk van harte dat ik wel zwanger ben!!
Hey, als je van de kv test uitgaat zit je meestal wel goed hoor!!!! Zou me niet ongerust maken. GEFELICITEERD!!! Je denkt zo omdat het zo onwerkelijk is, had ik ook altijd. Ik moest eerst altijd het hartje hebben horen kloppen en dan voelde ik me helemaal zwanger, daarvoor ook altijd onzeker. Zo van, straks is het helemaal niet zo...dat hebben volgens mij heel veel vrouwen. Succes met je zwangerschap, ik hoop dat alles goed mag gaan!
Thanx!! Maar ik blijf t raar vinden dat na paar dagen de streep niet donkerder is geworden...of komt dat vaker voor? Hihi... Erg he dat getwijfel. Bij Geen streep wil je wel een streep, bij wel een streep denk je dat t niet klopt
niet meer testen dan word je gek.......je hcg hormoon schommelt in het begin heel erg en bij mij werd hij ook niet superdonker hoor.....kan je de foto mischien plaatsen van de kv tetst dan wil ik wel even voor je kijken, je heb 2 testen gedaan en die gaven zwanger aan . nou ga maar genieten van je zwangerschap
Hoi, was bij mij ook dan ik het streepje niet veel zag verdonkeren... heb toen paar dagen gewacht en vervolgens nog eens getest.. ik wou immers een knaller hebben. Dus gewoon paar dagen wachten ! Succes !
ik heb bij mijn 1e vmk hetzelfde gehad... Mijn testen bleven licht, en helaas na 2 weken werd dat een vmk. Bij mijn 2e zwangerschap ( die uiteindelijk ook mis is gegaan, maar goed) werden de strepen heel snel heel donker. Ik hoop natuurlijk heel erg dat het bij jou door iets anders komt!!!!